Damn, Jonah Hill atrodo tinkamas pastaruoju metu – patikrink jo beveik nepripažįstamą išvaizdą

Jonah Hill niekada neišnagrinėjo. 33 metų aktorius buvo pastebėtas N.Y.C. šeštadienį paprasta mėlyna trikotažo marškinėliu ir juodais džinsais, ir mes beveik jo nepripažįstame.

Hill parodė pastebimai plonesnį figūrą, mirgdamas savo bicepsą ir švelniavilnių krūtinę tvirtai tvirtinamoje tame. Aktorius suporavo savo madingą išvaizdą su kai kuriais seksualiais veido plaukais, su rankogaliais džinsus ir baltą sportinę avalynę. Velnias, Jonai.

Jona Hill
Mega agentūra

 

Atrodo, kad jo 21 Jump Street Channing’o Tatumo patarimas atsipirko. Anksčiau šiais metais jis pasakė Jimmy Fallon Tonight Show kad jis pasitraukė su savo draugu su klausimu apie savo fitneso programą po to, kai gavo 40 svarų už filmą. Hill, pavaizduotas žemiau einantis į jog 2017 m. Gegužę, perskaitė pasaką apie vėlyvos nakties televizorių.

 

Jona HIll - Fit - Embed -1
Bauer-Griffin / Getty

“Aš įgijau svorio šį filmą Karo šunys ir tada aš norėjau gauti geresnę formą, todėl aš paragavau Channingą Tatumą ir pasakiau: “Ei, jei aš mačiau mažiau ir einu pas trenerį, ar aš tapsiu geresne forma?” Ir jis atsakė: “Taip, tu kvaila motina – Žinoma, tu būsi. Tai yra paprasčiausias dalykas visame pasaulyje “,” juokaujamas kalnas “, kurį matė žemiau 2017 m. Balandžio mėn.

 

Jona HIll - Fit - Embed -2
Tal Rubin / Getty

SUSIJĘS: Amazing Wall Street vilkas Reunionas įvyko su Leonardo DiCapiro ir “Wine”

Jis taip pat laikė maisto žurnalą ir jį nusiųsdavo savo gydytojui, kad padėtų jam krauti svarus.