“Daisy Ridley” tarsi suteikė jums “Major Fitspo” savo treniruotės penktadienį

Daisy Ridley neveikia žaidimų sporto salėje. The Žvaigždžių karai žvaigždė parodė savo įspūdingą treniruotės judesį savo naujausiame “Fifties penktadienio” Instavideo poste, stumdama savo kūną į klipą su sunkiaisiais svoriais ir vieną “hardcore circuit training session”.

Tai #fitnessfriday !!!!! Tai atrodo ne taip intensyviai, BET šiandien susideda: sušildymas, 3 aktyvatorių raundai, 2 raundai iš 3 raundų ir 20 sekundžių finišatorius per 10 sekundžių iš 5 raundų. Tikrai kovojo ir norėjo atsisakyti, @ gravzy12 gavo man viską! Jaučiausi stipriausia kada nors buvau! #musclyandproud (žmogus, su kuriuo mes einame, yra vienas iš neįtikėtinų chiropraktikų, kurie mūsų kūną palaiko per visą šį mokymą!) #excusemylanguageattheend #iwasFINISHED #timetonap #gainzgainzandmoregainz

“@ Daisyridley” paskelbtas vaizdo įrašas

“Tai #fitnessfriday !!!!! Tai atrodo, kad intensyvus BUT šiandien susideda: sušildymas, 3 aktyvatorių raundai, 2 grandinės iš 3 raundų ir 20 sekundžių finisher, per 10 sekundžių iš 5 raundų “Gyvas”, kurį mes atsiminėme, yra vienas iš neįtikėtinų chiropraktorių, kuris neleidžia mūsų kūnams judėti per visą šį treniruotę. !) #excusemylanguageattheend #iwasFINISHED #timetonap #gainzgainzandmoregainz “, ji įrašė įrašą.

SUSIJĘS: Daisy Ridley gali tiesiog nudažyti savo veidą geltonu

Joje ji kovoja su daugybe šoninių lunges, kettlebell sūkiais, iššūkiais svertiniais ab pratimais ir daugiau juodos spalvos tanko viršaus, juodais atspausdintais lašinukais ir juodais teniso bateliais, net mirksi šypsena, kai ji eina per judesius (priešingai nei Ridley parašas, treniruotės išvaizda labai intensyvus).

Aktorė nepadarė jokios paslapties, kad ji viską stengiasi ištraukti kietas treniruotes, kad jos kūnas būtų tvirtas. Birželio mėnesio paskutiniame Fidžio penktadienio ryte Ridley pateko į sporto salę esančių svorių pėsčiųjų rinkinį, tada grįždavo viduje ir pabėgo ant treniruoklių, darė daugiau lunges, pakėlė svorį ir paskatino gerus matmenis.

#FRIDAYFITNESS yra atgal! Taip! Tik vieną savaitę … Priežastis, kad veikėme, kad veiktų nekenksmingai! Su Dr Buckle (dėl to, kad mums pasisekė turėti chiropractors išlaikyti mūsų kūno nustatytas!) Taip pat featuring mano pirmas kartas daro pakilti! Veltui taip sportiškas eeeeep! #youcantellitgotrealwhenthevestcameoff #dancebreakcausewehavetopbants #literallyhadthereddestfaceatttheendofit @ gravzy12 smashing treniruotes REAL!

“@ Daisyridley” paskelbtas vaizdo įrašas

Kalbėkitės apie neįtikėtiną jėgą. Ši moteris yra viskas, ko jums reikia, kad padėtumėte tiems sunkiems vasaros treniruotėms.