“Daily Beauty Buzz”: Selenos Gomezo rausvos akių šešėliai

Mes niekada manėme, kad toje pačioje sakinyje mes norėtume rašyti žodžius “rožinė akis” ir “elegantiškas”, bet viską jaučia pirmą kartą, mes atspėjome.

Praėjusią naktį 2017 m. “Met Gala” Selenoje Gomez kontrasto savo pastelinės rožės suknelę su drąsia neonine rožine akimi, kuri, nepaisant ryškių tonų ir grafinio sparno formos, yra nenuosekliai dėvimi dėl minkštos nuogos lūpos ir juodos tušas, . “Aš iš pradžių ketinu padaryti kažką labai minkštą Selenoje, ir daugiausia apsvarstė šią idėją, kai nusprendžiau savo makiažo išvaizdą”, – sako Gomezo vyrų menininkas Hung Vanngo. “Tvist buvo ryškiai rožinė akių kontūro linija, kurios metu susidūriau su spalvomis. Aš maniau, kad tai bus įdomus spalvos smūgis, bet vis tiek eiti su visais makiažo išvaizda.” Misija įvykdyta.

VIDEO: žiūrėkite “2017 Met Gala” išvaizdą

SUSIJĘS: Žiūrėkite, ką visi laikė 2017 m

Sukūręs nepakartojamą drobę (su atitinkamais akimis ant skruosnių, nosies ir kupidono lankeliu), Vanngo paėmė Marc Jacobs grožio gelio akių pieštuką (pop) (25 $; sephora.com) ir ištyrė jos viršuje ant viršutinio dangčio viršutinės dalies. Tada jis panaudojo šepetį, kad mišinys suformuotų sparnuotą formą, po kurio buvo rožinės atspalvių sauja iš “Marc Jacobs Beauty Style Eye Con Palette” “Lover 220” (59 $; sephora.com).

Viena didžioji tušas ant viršutinės ir apatinės blakstienos uždengė akis, o po to, kai buvo užpildytos Gomezo įtvarai, Vanngo ištiesė lūpas “Poutwear Lip Liner” (“Nude (ist) 300 ($ 24; sephora.com)” ir papildė efektas su “New Nudes” gelio lūpdaže “Mood 152” ($ 30; sephora.com).