“Daily Beauty Buzz”: Margot Robbie “Geltona akių šešėliai”

Kalbėkitės apie saulėtą perspektyvą. 

Vakar Londone premjera Goodbye Christopher Robin, Margot Robbie papildė savo švarios odos ir šlapio poveikio sluoksnius su ryškia geltonų akių šešėlių juostos, kurią pritaikė žymių vyrų dailininkas Pati Dubroff. Labai retai neoninės makiažo tonai, pastebėti ant kilimo ir tūpimo tako, taip pat verčiami į realų pasaulį, tačiau, išlaikant likusį savo veidą minimalistiniu, žvaigždė ištraukė efektą su plaukiojančiomis spalvomis, visiškai skirtu. 

VIDEO: geriausias būdas dėvėti koralų ir oranžinių akių šešėlį

SUSIJĘS: šie “Polly Pocket” įkvėpto šešėlio paletės daro mūsų širdis dainuojančias

Nori drąsiai eiti į šviesesnį jūsų šešėlių paletės galą? Mes siūlome apsiginkluoti save su raukšlių vamzdeliu ir neutraliu atspalviu. Robbio atveju, atrodo, kad persikų tonas buvo naudojamas palei jos raukšlę, kuri vienu metu skleisdavo atspalvį į savo odą ir papildė ryškiai geltoną spalvą. Tuša yra pagrindinė priemonė, neleidžianti jūsų akims atrodyti pernelyg išplaunama, o neutralus tonas sukuria minkštą spalvos išlyginimą, leidžiančią drąsiai toną tvirtai ištirpti jūsų veido.

Naudokite plokščią šešėlių šepetėlį, kad įkvėptumėte gyvą atspalvį ant dangtelių – jei jūs einate į tokį patį geltoną, subtilią atspalvį, nes vien spalvos plovimas gali tiesiog išleisti saldžią dėmę. Intensyvinant toną, jis atrodo sąmoningas. Kai dangtis yra uždengtas, pasukite maišymo šepetėlį į neutralų atspalvį ir naudokite apskritus judesius, kad užfiksuotumėte liniją, kurioje ryškus atspalvis atitinka jūsų raukšles. Užlašinkite kelis liberalius tušo sluoksnius, kad pamatytumėte akis, o prireikus baigtumėte raudonu ir lūpdažu. Ryžių žiedlapiai Robio skruostų ir lūpų yra tikrai rizika, tačiau dėl to, kad jie papildo persiko toną savo raukšle, jie susieja išvaizdą kartu, nesuderinami su geltonu.