Daenerio baltosios paltai ant sargybos žaidimo parodė, kad viserio momentas

Įspėjimas: Šis įrašas yra spoileriai sezonui 7 Sesijų žaidimas.

Sekmadienio naktį Sesijų žaidimas epizodas buvo supakuotas su veiksmu, tačiau kai žiūrovai nebuvo gedulingi iš Daenerio drakono Viseriono ar smegenimis per įtemptą santykį tarp Sansa ir Arja, jie buvo užsiėmę dantų bėganu baltu kailiu.

Kai “Daenerys” (Emilija Clarke) nusprendė skristi į šiaurę nuo sienos, kad išsaugotų Joną (Kit Haringtoną) ir jo įgulą, ji pakeitė nuostabią balto kailio švarką, kad drąsiai atšiltų temperatūras. Pagal Sesijų žaidimas kostiumo dizaineris Michele Claptonas, po kailio pjovimo, spalvos ir medžiagos buvo keletas paslėptų reikšmių.

Daenerys 1
Courtesy HBO

Nors baltoji spalva padėjo Daeneriui susimaišyti su sniego (ir paversti jai mažiau paprastą tikslą “White Walker”), tekstūra buvo keblus jai keistis santykius su Jonu. Nepaisant to, kad ji šilta, kailis (arba dirbtinis kailis, šiuo atveju) atstovavo jos naują požiūrį į Karalių Šiaurėje.

“Aš tikrai norėjau, kad tai būtų aiškus posūkis savo išvaizde, nes ji apima pagalbą Jonų komandai, įstrigę į šiaurę nuo sienos”, – sakė Clapton Stiliuje elektroniniu paštu. “Aš taip pat norėjau didžiojo grožio ir dramos jausmo. Dany pakelia savo žvilgsnį į “Warrior Queen” išvaizdą, su gražia sidabrine Motinos Drakonų grandine, dėviu ant jos krūtinės kariuomenei, užbaigdamas išvaizdą. “(Parduokite tikslią” Clapton “grandinės repliką, sukurtą” MEY Designs “už 3650 $).

Daenerys 2
Courtesy HBO

SUSIJĘS: Tai Sesijų žaidimas Scena yra dar labiau niokojanti Titanikas Muzika

Kartu su Jonu (ir jo žiemos paruoštais komplektais), jo kailio forma taip pat atspindi keletą kitų svarbių žaidėjų “Daenerio” istorijoje. “Aš žinojau norimą siluetą: jis turėjo atspindėti” Unsullied “ir jos brolio Viserio kostiumą”, – sakė Clapton.

Koks kitas simbolis yra “Viserys” priminimas? Daenerio drakonas Viserionas, kuris tragiškai buvo nužudytas ir vėliau pasirodė epizode “White Walker”. Tai, mano draugai, tai, ką mes vadiname foreshadowing.

O, ir tiems gerbėjams, kurie nori sužinoti apie “Dragonstone” “Coco Chanel” tapatybę, Claptonas atsakė: “Aš aptariau tai su rašytojais ir nusprendėme, kad, kol ji įsikūrė Meerene, ji tikriausiai įsigijo siuvėjo ir juvelyro, “ji sako Stiliuje. “Laukianti karalienė žino, kaip svarbu įvaizdis!”

SUSIJĘS: 4 grožio produktai Emilija Clarke prisiekia

Ar “Clapton” tik paskatino, kad Dany netrukus taps karaliene (o ne tik Jonu)? Turėsime žiūrėti Sesijų žaidimas Sezonas 7 finale rugpjūčio 27 d., 21.00 val. ET sužinoti.