Dabar mes žinome, ką Selenos Gomezo mintis apie jos labai kritikuotą metinę galinę išvaizdą

Selena Gomez yra žinoma, kad savo gerbėjams pasakoja teigiamą pozityvumą, tačiau per šį Metą Metą šią savaitę ši gaila nebuvo grąžinta (švelniai tariant). 

Iki šiol jūs tikriausiai matėte memes, į kurias kreipėsi labai bronzos makiažas, kurį dainininkas suporavo su savo “Custom” treniruotės treniruokliu ant raudono kilimo.

Selena Gomez Met Gala lead
Rabbani ir Solimene fotografija

“Selena Gomez drįsta pasirodyti iki susipynę su savo močiutės naktinėje marškinėlių nuo 1930 m., išsišakojusių klastotę ir paslėptą lūpas”, – rašė vienas Twitter vartotojas.

“Selenos Gomezo makiažo dailininkas ir kirpėjas padarė ją tokia purvina”, – sakė dar vienas.

Nors teismo sprendimai tapo griežtesni, netgi įsilaužė į chestatą “WeAreSorrySelena” tendencija “Twitter”, kai jos gerbėjai įsitraukė į kovą su neapykanta. Gomez nieko nesakė. Tiesą sakant, ji išliko nepakankamai mama iš viso įvykio, net nepateikdama savo nuotraukos savo “Instagram” komplekse – iki šiol.

Trečiadienio rytą Gomez savo tylą ištvėrė per visą bandymą, ir atrodo, kad ji iš tiesų gali sutikti su kai kuriomis kalbomis apie jos išvaizdą.

Aš, kai mačiau savo nuotraukas iš MET ����♀️

Paskelbta Selena Gomez (@selenagomez) įrašyta nuotrauka

SUSIJĘS: Gigi Hadidas ir Selena Gomez nesupranta, labai dėkoju

“Aš, kai aš pamačiau savo nuotraukas iš” MET “, ji tiesiog užfiksavo savo vaizdo įrašą bėgimas toli nuo “Met Gala”, palikdamas savo ilgą baltąjį traukinį ir nugrimzdamas už jos per purvinas Niujorko gatves. (Avert savo akis, Stuart Vevers!) Mes tikimės, kad ji turės savo sausąjį valiklį greitojo rinkimo metu.

Ką galime pasakyti, bent Selena pasirodė, kad jai yra gera jausmo jausmas apie visą dalyką. Net jei jos Instagram komentarai išlieka.