Dabar žinote: kaip smiley veidas tinka mada

Sveiki atvykę į “Dabar žinote”, Erico Wilsono stulpelį, kuris padės jums tapti mados “know-it-all” vienu greitu skaitymu. Kiekvieną savaitę jis pažvelgs į malonią mados įtaką ir kodėl tai aktualu dabar. Mėgautis!

Gal tai bus jūsų šypsena. Šią savaitę savo pirmajame “Moschino” vyriškų drabužių parodoje Londone dizaineris Jeremy Scotas iš naujo apsilankė šypsenų veidui, kuris buvo namo parašas Franco Moschino labiausiai kilnus šlovingą kūrybos produkcijos laikotarpį devintajame dešimtmetyje. Mados auditorijos buvo šiek tiek suskirstytos į Scott atvykimą į “Moschino”, nes jis pristatė savo pirmąją moterų kolekciją kaip duoklė nepageidaujamam maistui (kartu su “McDonald’s Happy Meal” sukurtomis rankinėmis), taip pat jo vyriškų aukų apeliaciją, be abejo, reikės asmeniškai skonis.

Tačiau Scott atliko savo namų darbus “Moschino”, grąžindamas veidui atspalvį, pasikartojančio vėlyvojo dizainerio motyvą, puikiai išreikštą savo įnoringu, netinkamu požiūriu į madą. (Franco Moschino, kuris mirė 1994 m., Buvo dizaineris, žinomas kaip “nauja išvaizda yra senas išvaizdas”, arba “aš jausmas sakysiu tik rimtus dalykus … ne, ne, aš jau nuobodu “.)” Moschino “suporavo šiek tiek geltoną laimės piktogramą su raudonos širdies simboliais, ramybe ir anarchija ant diržo, taip pat įdėkite jas į mažus perlų mygtukus ant korporacinio mėlynojo žiedo, tokiu būdu, kuris pastebimas tik devėtojas. “Scott” sukūrė geltonąsias šlepetes, vaizduojamą veiduko veidą, arba padvigubino juos persidengiantys rutuliai, kad šypsenos atrodytų kaip “Chanel” logotipo blokuojančios “C”.

Philipas Treacy Smiley Face Hat
Courtesy Photo

Šypsokis veidas, kaip pripažino Moschino, yra galingas simbolis, bet jo naudojimas ne visada buvo visiškai vertinamas teigiamai. “Smiley World”, kompanija, turinti prekių ženklus simboliui “Smiley” keliose šalyse ir renka pajamų iš licencijų iš to naudojančių vietų, smarkiai kovojo su tokiais mažmeniniais prekybininkais kaip “Walmart”, kad ši komercinė piktograma būtų naudojama. Pasak bendrovės interneto svetainės, “Smiley” prekės ženklas buvo įkurtas Franklino Loufrani 1971 m. Kaip dalis prancūzų laikraščių kampanijos, skirtos atkreipti dėmesį į gerąsias naujienas (padėti skaitytojams “pamatyti šviesią gyvenimo pusę visą dieną”) ir nuo to laiko pasirodė ant kavos puodelių ir šypsenėlių visur.

Žinoma, toks paprastas simbolis praėjo šimtus metų nuo tradicinio komercinio naudojimo, o nuo filmų plakatų visur pasirodė laimingi veidai (“Lily” 1953 m.) Iki mygtukų. Harvey R. Ball dažniausiai priskiriamas simbolio išradimui savo žinomoje geltonoje versijoje kaip mygtuką, kurį jis sukūrė 1963 m. Amerikos valstybinei savidraudos įmonei, siekdamas pagirti darbuotojus įmonių susijungimo metu, tačiau Loufrani šeima buvo pirmasis ieškoti prekės ženklo.

Nesvarbu, ar “Scott” simbolio naudojimas “Moschino” paskatins susimąstyti linijas, tai yra atviras klausimas, tačiau jis akivaizdžiai nejaučiuoja garsių prekių ženklų (taip pat yra ir jo kolekcijoje “Coca-Cola” ir “Louis Vuitton” monograma) atspaudusius spaudinius. etiketės steigėjo. Franco Moschino naudojo veidus veidus provokuoti ir linksminti. “Moschino” du pavyzdžiai: 10 metų chaosas, paskelbtas dešimties metų jubiliejaus versle, buvo 1992 m. Geltona šlepetė su šypsena ant nugaros; nuo 1994 m. marškinėliai rodo šypseną veidus baltos, juodos, geltonos ir raudonos spalvos su šūkiu: “Ne, kad būtų rasizmas”.

Ana Hindmarch Smiley Face Bag
Courtesy Photo

Kiti dizaineriai savo darbe naudojo veidus veidus, įskaitant Anją Hindmarchą, kuri neseniai sukūrė “python” pirkinių krepšį, išspausdintą žodžiais “Pasimėgaukite gražia diena, ačiū”, ir 2012 m. “Philip Treacy”, kuris sukūrė skrybėlę atrodo kaip milžiniškas veidas veidas atgyja. Marcas Jacobs, kaip Parsons studentas, savo karjerą suprojektavęs smiley veidų megztinius savo karjerą pradėjo 1984. Metais. Šiandien ir pamatysite vieną iš Scott’s vyrų, jis sujungė veidus su nacionalinėmis vėliavomis, motyvą, kuris atrodo ryškiai panašus į “Nutella” reklama, kuri šiuo metu rodoma “Smiley.com”, kurios laikas yra Pasaulio čempionatas.

Laimingi minčiai galvoja panašiai. 🙂

Norėdami sužinoti realiu laiku naudingąsias žiniasklaidos priemones, įsitikinkite, kad sekate Eric Wilson “Twitter” (@ EricWilsonSays).