Cynthia Nixon užima poziciją dramoje tarp Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall

Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall nestabili santykiai kyla iš Seksas ir miestas dienų, bet vėlai jis nuvyko į naujas aukštumas. Pernai “Cattrall” pasakė Piers Morganui, kad “toksiški santykiai” su “Parker”, kai jie kartu sutelkė dėmesį hit TV laidoje, pridūrė, kad ji manė, kad SJP “galėjo būti gražesnė”.

Anksčiau šį mėnesį “Cattrall” patvirtino “Instagram”, kad jos 55 metų brolis Chrisas buvo aptiktas mirusiu po to, kai jis praleido Kanadoje. Parkeris atsiuntė savo užuojautą per Instagram komentarą, kuris skaitė: “Mielasis Kim, mano meilė ir užuojautos tau ir tavo ir Dievo spėjimui savo mylimam broliui. Xx “.

Tačiau “Cattrall” atsakas į naują “gramą” pakeitė liepsnas. “Ši tragiško laiko metu man nereikia tavo meilės ar paramos [Sarah Jessica Parker]”, – ji parašė vasario 10 dieną. “Jūsų tęstinis priėmimas yra skaudus priminimas, koks žiaurus tu iš tiesų buvo ir dabar”.

“Tu nesi mano šeima. Tu nesi mano draugas. Taigi, rašau norėčiau pasakyti paskutinį kartą, kad nustojote pasinaudoti mūsų tragedija, kad atkurtumėte savo “gražių merginų” asmenybę “, – tęsė ji..

Mano mama paklausė manęs šiandien: “Kada tai, kad veidmaineris, paliks jus vieną”? Tavo nuolatinis išeitis yra skausmingas priminimas, koks žiaurus tu buvai tada ir dabar. Leisk man tai padaryti labai aiškiai. (Jei dar neturiu) Jūs nesate mano šeima. Tu nesi mano draugas. Taigi rašau, kad paskutinį kartą pasakyčiau, kad nustojote pasinaudoti mūsų tragedija, kad atkurtumėte savo “gražaus mergaitės” asmenybę. Nukopijuokite ir įklijuokite nuorodą https://nypost.com/2017/10/07/inside-the-mean-girls-culture-that-destroyed-sex-and-the-city/

Kim Cattrall (@kimcattrall) bendrai paskelbta įrašyta

Nuo tada buvęs Seksas ir miestas mestieji nariai viešai parodė paramą savo buvusioms žvaigždutėms. Vasario 21 d. Jasono Lewisas, kuris grojo vienu iš “Cattrall” ekrano meilės interesų, sakė, kad “Parker” buvo tik toks puikus ir toks patyręs profesionalas.

“Ir aš manau, kad žmonės turėtų prisiminti savo malonę ir tai, kas jiems buvo suteikta”, – pridūrė jis.

Nors jų bendraautorė Cynthia Nixon nepateikė komentarų dramos tema, ji paskelbė pasakojančią “Instagram” nuotrauką, kuri, atrodo, patvirtina, su kuo ji yra. Pirmadienį ji pasidalijo nauju “gramu su” Parkeriu “, o jų galvos susitraukė. “Senieji draugai bėgo vienas į kitą”, – rašo ji. “Praleisti tave [Sarah Jessica Parker]”.

Seni draugai praleido vienas į kitą @tmagazine šaudyti šiandien … miss you @sarahjessicaparker ❤️

“Cynthia Nixon” (@cynthiaenixon) bendrai paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Kodėl Sarah Jessica Parker sako, kad tarp jos ir Kim Cattrall nėra “kovos”

Nors Niksonas, atrodo, užėmęs pusę, “Cattrall”, atrodo, neturi blogo kraujo su šia ypatinga žvaigždute. Niksonas išreiškė užuojautą išgirdęs apie “Cattrall” brolio mirtį. “Ei, Kim, tokios baisios naujienos. Taip gaila girdėti Siųsti tave myliu. XO “, – rašo ji. Ji taip pat atrodė, kad pavadino ją buvusia žvaigždute.

Sintija Nixon Kim Cattrall Sarah Jessica Parker Feud
Astridas Stawiarzas / “Getty Images”

“Cattrall” atsakymas į Niksono užuojautą buvo labai skirtingas nei jo atsakymas į SJP. “Sintija, išgirdusi tavo balsą, man taip daug reikšdavo. Dėkojame, kad pasiekėte. Meilė, Kim. “