“Cristiano Ronaldo” demonstruoja “Insane Abs” savo maudymosi kostiumėlio nuotraukoje iš jo “Ibiza Vacation”

Na, labas ten, Cristiano Ronaldo! Portugalų futbolo žvaigždė mėgaujasi šiek tiek sunkiai uždirbtais įdomiais į rojaus po to, kai šį mėnesį nuvedė savo šalį į pergalę UEFA Europos čempionate.

Ronaldo, 31 metų, kuris šiuo metu atostogauja su savo šeima Ibizoje, Ispanijoje, atostogas pradėjo su nedideliu pamušalu baseine. Dar geriau: retai kukliai “Hunk” pasirodė trečiadienį “Instagram”, kad galėtų dalintis nuotrauka (žemiau), kuris pats uždengia juodą maudymosi kostiumėlį krištolo skaidraus baseine – jo blauzdikuojantis abs ir sukomplektuotas viršutinė kūnas visame ekrane.

“Mėgaukitės”, garsus futbolistas su fotoaparatu užrašė nuotrauką kartu su juokiomis jausmais ir gudrumu.

Mėgautis pasimatymu

Nuotrauka paskelbta Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Per pastaruosius keletą dienų Ronaldas ir jo 6 metų sūnus, Cristiano Jr., Gyveno tropikų saloje, užtrenkęs jachtą, nuvilkdamas saulę ir atsipalaiduojant baseine.

Praleiskite laiką su savo mažu vyru

Nuotrauka paskelbta Cristiano Ronaldo (@cristiano)

☀️

Nuotrauka paskelbta Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Capitan����

Nuotrauka paskelbta Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Trečiadienį buvo pastebėta futbolo žvaigždė ir jo aplinka salos krištolėse aiškiose jūrose. Ronaldas, kuris, atrodydamas raugintą ir tonizuotą trumpajame raudoname maudymosi kostiumėlyje, per atitinkamą porą trumpos iš savo CR7 linijos, puikiai mėtėsi į vandenį, nepaisydamas jo pastarojo kelio traumos.

Cristiano Ronaldo Swimsuit
IMP / Coleman-Rayner

NUOTRAUKOS: 9 Cristiano Ronaldo adorable selfies su savo Mini-Me Son

Kreipdamasis į savo reabilitaciją, Ronaldas neseniai pasidalijo vaizdo įrašu, užtikrinančiu savo gerbėjus, kad jiems nieko nerimauti. “Sveiki, vaikinai”, jis pradėjo vaizdo įrašą portugališkai. “Aš tiesiog norėjau jus visus apkabinti, ypač mano gerbėjams, ir pasakysiu, kad viskas gerai, ir aš grįšiu dar stipresnė”.

Tvirtesnis teisingas! Gerai, Ronaldas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2