“Courtney Love” ir “Frances Bean Cobain” koordinuojantys “Yellow Looks” yra daugiau nei “Chic”

Courtney Love ir vėluojanti Kurt Cobaino 25-mečio dukra Francesas Beanas Kobainas antradienį išsiskyrė į popietę “Yves Saint Laurent”. Jie pasirinko tinkamą laiką – tai yra mados savaitė Prancūzijos sostinėje.

Francesas ir Courtnei tinka tiesiai į “luxe” dizainerio boutique, abu buvo apdailos “Sartorial” puošmena – “Cobain” juodos spalvos midi suknelelyje su geltonomis gėlėmis, uždengtomis sijonu ir apvaliu išpjova jos krūtinėje, ir Courtney panašiu gėlių šukuosenu, aukso ryšiais pamušalas savo minidress centre.

VIDEO: 5 žvaigždutes, apie kurias nežinojote, buvo SNL

 

Tiek motina, tiek dukra dėvėjo juodus atspalvius ir iškilmingas išraiškas. Cobain uždengė savo išvaizdą su netikėtu spalvos spindesiu, ryškiai raudonomis bateliais, žiūrint iš jo apykaklės. Meilė paėmė eklektišką kelią ir suorganizavo savo ansamblį su brangakmeniais paruoštais gyvūnais.

Courtney Love Francis Cobain YSL
CPE / MEGA

Mes nesame tikri, ar Francesas ir Courtney norėjo koordinuoti savo išvykas, bet mes labai nustebinti, kaip gerai jie ištraukė. Papildomi komplektai būtų smaragiški daugeliui motinos-dukters duo, tačiau šiems dviem tai beveik klastingas.

Nepaisant to, mes turime pripažinti, kad juostos pora jau yra gana aukšta, todėl bus sudėtinga suderinti šį lygį:

OMG, ar ne ji girlianda niekada? Aš myliu tave mėnuliui ir atgal Bean @ space_witch666 #bestfriend #babygirl #proudmamma xm

“Courtney Love Cobain” (@courtneylove) bendrai paskelbta post