“Courtney Love” ir “Frances Bean Cobain” pasirodė Paryžiuje savo “Edgy Jet-Setter” stiliumi

Paryžiaus mados savaitė yra visiškai sūpynės, o motinos dukra duetas Francesas Beanas Cobainas ir Courtney Love savo Šv..

Vienintelė vėlyvosios Nirvanos lyderio Kurt Cobain dukra laikė rankas su savo mama, kai ji ketvirtadienį išėjo į Charles de Gaulle oro uostą, dėvėdama minkštus juodos ir pilkos spalvos kritimo sluoksnius.

24 metų vyras palankiai įvertino aušintuosius mėnesius stilingoje juodai baltu atspausdintu mygtukų marškiniu, kurį dėvėjo rankovėmis, kurios buvo grąžintos atgal ir visiškai atsegtos, išskyrus užtrauktuką prie apykaklės. Pagal gabalėlę, ji dėvėjo juodąsias kultūras ir juodųjų dygsnių kelnių pora. Juodi batai buvo pagaminti iš žvaigždės purkštukų išvaizdos, o “Cobain” dar labiau prisipildė tamsiais saulės akiniais, sluoksniuotais karoliais ir juodu maišeliu.

Tuo tarpu mama Courtney kartu su savo dukra taip pat buvo su švelniu tonu, taip pat susideda iš juodų džinsų ir juodos marškinėlio juodos šerdies su pilkiu marškinėliais, juodos lazeriu supjaustytos rankinės ir bateliai su blauzdos stiliumi. Buvusi “Hole frontwoman” pridūrė, kad pora paliko oro uostą.

SUSIJĘS: “Courtney Love” ir “Frances Bean Cobain” yra “The Coolest” motina-dukra Duo Londono partijoje.

Štai kaip jūs darote “rocker-chic”: tiesiai iš roko žvaigždės “royalty”!