Cody Simpson ir Justin Bieber gali išleisti albumą kartu

Yra tikimybė, kad kažkas išblykšta.

Prisimink, kai Justinas Bieberis ir Cody Simpsonas praeitais metais davė visiems su vilčių dėl galimų duetų albumo … ir tada jis niekada nebuvo paleistas? Bet koks muzikinis bendradarbiavimas vis dar gali įvykti. Nors duetas jau palaimino gerbėjus savo duetą “Home to Mama” praėjusį lapkritį, Cody pasakė Stiliuje kad yra tikimybė, kad jie vis tiek bendradarbiaus albume ateityje. Kol kas abu pop žvaigždės daugiausia dėmesio skiria savo muzikos karjerai.

“Šiuo metu mes esame skirtinguose muzikiniuose pasauliuose, todėl norime išlaikyti šiuos kelius”, – sakė jis savo laisvojoje albumų laidoje “Hollywood Roosevelt”, Holivude, Kalifornijoje, penktadienio vakarą. “Turiu ilgą kelią įsitvirtinti menininkui, kuriame dabar tampa, ir manau, kad jis dirba daug muzikos, todėl aš nežinau”, – tęsė jis. “Mes pamatysime, kaip tai vyksta. Būtų tikrai kietas dirbti kažką ateityje dar kartą. Praėjusiais metais mes įdėjome vieną iš jų, todėl dabar mes darome savo veiksmus. “

SUSIJĘS: “Cody Simpson” turi naują albumą ir jis pažadėjo “atspindi, kas aš esu kaip žmogus”

Tuo tarpu vienas dalykas, dėl kurio jie nebus bendradarbiaujantys (bent jau dar nėra), yra bet koks “TMI Instagram”, kuris yra “The Biebs” užpakalinės nuotraukos, kuri šią savaitę beveik sulaužė internetą (nuo to laiko jis buvo pašalintas). Kalbant apie tai, ar Cody kada nors paskelbtų tokią NSFW nuotrauką, jis su juokais sakė: “Aš nežinau. Dabar norėčiau pasakyti ne, bet kas per keletą metų žino kur aš būsiu. “Turiu mylėti sąžiningumą.

SUSIJĘ VIDEO: Aš esu apsėstas: beats pagal Dre Fendi ausines

FOTO: Justin Bieber’s Changing Looks