“Club Monaco” kūrybos direktorius, Caroline Belhumeur, “Fall Fashion” patiekalai

Kai “Club Monaco” kūrybos direktorius Caroline Belhumeur (aukščiau, tiesa) įvertina senovinę kino žvaigždę Joaną Crawfordą kaip savo galutinę stiliaus piktogramą … žinote, kad galite parduotuvėse pasigirti kažko pasakiško. “Textures ir naujos proporcijos” yra tai, kaip ji apibendrino prekės ženklo rudens rinkimą. Žemiau Belhumeur patiekalai iš “Club Monaco” pasiūlymų, ką mes galime tikėtis atostogų sezono metu ir dar daugiau.

Koks buvo rudens kolekcijos įkvėpimas?
“Rudens kolekciją įkvėpė Islandija ir iš tiesų viskas buvo apie kraštovaizdį. Mes nurodėme Islandijos vaizdus į vandenyną, kupranugarių ir samanų žalią su kietaisiais baltaisiais, dramblio kaulo ir tamsaus medžio anglies tonais. Taip pat šiek tiek išmetėme tropinį spaudą. įdomus. “

Kokie yra jūsų trys didžiausi sezono pasirinkimai?

Klubas Monaco
Courtesy Club Monaco

“Tierney” odiniai batai, 395 dol.; clubmonaco.com. Emmalos blakstienos kelnaitės, 190 dolerių; clubmonaco.com. Kay šlifavimo paltai, 995 $; clubmonaco.com.

Papasakokite apie savo mėgstamiausias tendencijas.
“Mes iš tiesų jaučiame sluoksniavimą, ilgesniais ilgio sluoksniais atkaklios prie apatinių rūbų po prabangiais megztiniais ir aukštakulniais kelnais.”

Kurius daiktus rekomenduotumėte dieną biure?
“Tiesi kojelė, aukšto stiliaus kelnių kelnaitė – atnaujintos proporcijos pasiima” 90-ųjų “figūrą ir jaučiasi naujos ir šviežios. Jos puikiai suporuojamos su blizgiu žaisliuku ir užtrauktuku.”

Kurie gabaliukai puikiai tinka šiuolaikiškam beprotybiniam stiliui?

Klubas Monaco
Courtesy Club Monaco

“Man patinka idėja suporuoti mūsų” Lycus “liemenę (” clubmonaco.com “panašiems stiliams) arba” Meera “kabeliu megztinį megztinį ($ 150; clubmonaco.com) su atsitiktine berniukų stiliaus kelna.”

Ką galime laukti atostogų iš “Club Monaco”??
“Kraštovaizdžiai, plunksnos ir beviltiški džemperiai”.

SUSIJĘS: Parduodami Olivia Palermo “Under $ 100” “Jewelry Collection” “BaubleBar” parduotuvę

Toliau pažvelkite į rudens kolekciją.

Klubas Monaco
Courtesy Club Monaco