“Climb:” kaip “Breakup” lydėjo “Fashion Blogger” Arielle Nachmani sėkmė

Tai tiesa, ką jie sako: saldžiausias kerštas, kurį gali pasibaigti, yra sėkmė. ​​Blogger Arielle Nachmani, sėkmingo dienoraščio “SomethingNavy” autorius, yra Arielle Nachmani, gyvas jo įrodymas.

SUSIJĘS: 2 skyrius: “Fashion Blogger” Arielle Nachmani “Jos pakilimas į sėkmę”

Antroji “The Climb” dalis, nauja vaizdo serija, kurioje pabrėžiami pramonės specialistai ir jų pakilimas į viršų, Nachmani atskleidžia, kaip pažintys karjeros varomą žmogų paskatino ją pradėti savo dienoraštį. “Aš jam labai pradėjau, todėl galėčiau pasakyti jam, kad kažką darau, ir tada, kai jis su juo atsiskyrė, jis tapo keršto”, – sako ji aukščiau. “Aš norėjau atrodyti tikrai geras internete, ir kad jis mane pamatytų”.

SUSIJĘS: 3 skyrius: “Fashion Blogger” Arielle Nachmani “Social Media” ir kaip augti prekės ženklas

Tačiau tai netrukus tapo Nachmani vertingu. “Tai kažkas tiesiog išsivystė, ir aš buvau apsėstas tai darydamas. Tai iš tikrųjų jo nebėra”, – sako ji. “Tai tapo apie mane mylėti, ką darau”. Visą interviu su Nachmani žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą. Plius, pamatysite, ką ji turi pasakyti apie jos įveikimą į sėkmę ir apie tai, kaip sukurti sėkmingą prekės ženklą.

Norite daugiau “The Climb”? Apsilankykite mūsų centre, kad gautumėte visą interviu archyvą su juvelyrikos dizaineriu Jennifer Fisher, modeliu Crystal Renn, stiliaus ekspertu Jeannie Mai ir modeliu Myla Dalbesio.