Cindy Crawford sako, kad Kaja Gerber nenorėjo vaikščioti su “Versace” kilimo ir tūpimo taku

Mados pasaulis nulėmė riešutus, kai per “Milano” mados savaitę “Versace” pavasario 2018 m. “Versace” pasirodė supermodelis Cindy Crawford ir jos 16 metų dukra Kaia Gerber, mados mados žvaigždė. Tačiau, pasak mama Crawford, Kaja nebuvo gana kaip susijaudinęs, kaip mes buvome.

“Aš nežinojau, kad mano dukra darė šį šou”, – šią savaitgalį Associated Press pranešė ji. “Patys modeliai iš tikrųjų neapsaugoti iki ankstesnės dienos ar prieš dvi dienas. Ir pagaliau Kaia gavo užsakymą už tai, ir aš sakiau: “Jūs žinote, kad tai rodo, ar ne?”

tk
Patrick McMullan per Getty

“Ji panaši į:” Palauk, ar turime eiti kartu? “Aš pasakiau:” Ne. Aš net nenoriu eiti su tavimi. Aš einu pasivaikščioti su ponios, kurios yra mano amžius. Galite eiti su merginomis, kurios yra jūsų amžius “.

tk
Antonio de Moraes Barros Filho / WireImage

“Ladies”, su kuria vaikščiojo Crawford, buvo niekas kitas nei originalūs supermodeliai Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell ir Helena Christensen. Kia, ji prisijungė prie podiumo Gigi ir Bella Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Taylor Hill, Doutzen Kroes ir dar daugiau. Žiūrėkite kiekvieną kilimo ir tūpimo taką, kurį Kaia vaikščiojo per mados mėnesį mūsų galerijoje.

tk
Viktoras VIRGILE / Gamma-Rapho per “Getty”

Nors motinos-dukters duetas gali nepatinka jaudintis dėl kilimo ir tūpimo tako, Crawfordas džiaugiasi, kad ji gali pasinaudoti savo patirtimi, kad padėtų savo vaikams “Kaia” ir “Presley” versle. “Puikus dalykas mano vaikams yra tai, kad aš daug žinou apie šį pasaulį”, – sakė ji. “Aš jaučiuosi kaip: kas gali geriau padėti jiems, negu aš?”

SUSIJĘS: palaikykite telefoną, Cindy Crawford ir “Fam Just Won” Paryžiaus mados savaitę

“Kai kuriais būdais norėčiau, kad būtų galėjęs jį išstumti po metų ar dviejų,” Crawford pridūrė, kad Kaja patenka į pramonę. “Bet ji yra 16 metų. Būtent tada, kai buvau, kai pradėjau, tai yra jauni, bet madingi, būdingi normaliam amžiui, kai žmonės pradeda”.

Mes galime galvoti apie kelis dizainerius, kurie yra sužavėtas kad Kaja šiais metais pradėjo modeliauti.