Ciara ir Russell Wilson susituokė – pamatyk nuostabias nuotraukas!

Sveikiname, kad Ciara ir Russell Wilson!

Trečiadienį laiminga pora prisirišo prie mazgo, Žmonės ataskaitos. 30 metų “R & B” atlikėjas ir 27 metų Sietlo “Seahawks” kardonas pardavė savo įžadas Pekfortono pilyje Cheshire, Anglijoje, su žvaigždžių svečiais, tarp jų – Jennifer Hudson, Kelly Rowland, “La La Anthony” ir kt. Jaunavedžiai kiekvieną patvirtino savo naują statusą socialinėje žiniasklaidoje, apsvaiginimo gerbėjai su savo spalvingas vestuvių atrodo. “Ciara” dėvi Peter Dundas suknelė “Cavalli Couture”.

Mes esame The Wilsons!

Nuotrauka, kurią paskelbė Russell Wilson (@dangerusswilson)

Mes esame The Wilsons! “Kiekvienas jų pavadintas savo” Instagram “ir” Twitter “paskyrose. 

Antradienį Liverpulio “Titanic” viešbutyje šventė pietūs. Dėl proga, Jackie Cronerio, kaip pranešama, švyti ilga balta suknele su tulio sijonu, o “Wilson” laikė jį labai juodos spalvos kostiumu. Grįžęs birželio mėnesį, Ciara paruošė didžiulį etapą su epine bachelorette vakarėliu Las Vegase, kur prie jos prisijungė A-list grožis, kaip Kelly Rowland ir Serena Williams. “Wilson” antradienį reikėjo laiko išreikšti savo padėką savo “Twitter” pasekėjams:

Dinaminis duetas pirmą kartą pradėjo susipažinti 2015 m. Pavasarį ir viešai paskelbė prezidento Obamos Japonijos valstybinę vakarienę balandžio mėnesį. Praėjusį m. Kovo mėn. Sevilijoje buvo pasiūlyta Wilsonas, o poros pasirodė socialinėje žiniasklaidoje, kad pasidalintų jauduliu.

Ji pasakė taip!!! Nuo pirmos dienos aš žinau, kad tu vienas. Ne didelis jausmas … #TrueLove @Ciara

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Russell Wilson (@dangerusswilson)

2013 m. Ciara buvo įtraukta į “rapper Future”, su kuria ji turi 2 metų sūnų Future Zahir Wilburn.

FOTO: “Ciara” keičiasi atrodo

Sveikiname jaunavedžiams!