Ciara atskleidžia, kodėl ji nuėjo blondine: “Aš norėjau šiek tiek smagiai”

Cyndi Lauper buvo kažkas, kai 80-ųjų pradžioje ji sukūrė “Merginos tiesiog nori smagiai”. Tiesiog paprašykite Ciara, kuris, be to, paslysdamas ir iš Zuhairo Murado ir Reem Acros dažnai dizaino, pasisuka į savo plaukus už jaudulį. Tiesą sakant, 30 metų senumo R & B cronerio pasirodė salonui anksčiau šią savaitę blondinei transformacijai.

“Aš jaučiau, kad tai kažkas kitoks. Tai “Fashion Week”, todėl norėjau smagiai pasimokyti? Jūs įkvėpėte, kad šiuo metų laiku atliktumėte kažką kitokio pobūdžio “, – sakė ji Stiliuje Trečiadienio vakarą Kedo 100-mečio šventės renginyje, kur “Goodies” dainininkė pasirodė scenoje, kad atliktų savo hitai, ir padėkoti prekės ženklui už tai, kad jis tapdavo pasauliniu batų darbuotojais. “Aš taip ilgai sekiau tamsiai, ir man patinka:” Gerai, leiskime smagiai! Pasimokysime! “Tai buvo tai, ką jaučiuosi, ir mes nuėjome”.

Kalbėdamas apie tai, kad ji ketina, žvaigždė mano, kad jos naujas projektas su sneaker ženklu yra “derinys, kaip realizuoti sapnus”, paaiškinantį, kaip Kedsas (ir “Nike Air Jordans”) buvo tarp pirmųjų batų, kuriuos ji kada nors sukrėtė. “Aš norėčiau eiti į parduotuves ir norėčiau dėvėti batus, o dabar esu kampanijoje”, – pažymėjo ji.

Kalbant apie moteris, kurios įkvepia ją tvirtai dirbti, Michelle Obama yra jos sąrašo viršuje: “Ji yra tokia pasitikintis moteris ir žino, ko ji nori, ir jūs galite jaustis, kai esate kambaryje su ja. Ji yra tikras tikrojo moters pavyzdžio pavyzdys, kurį norėtumėte būti. “

FOTO: “Ciara” keičiasi atrodo

Tačiau įspūdinga pirmoji ponia neapsunkins tęsti drąsios, visada besikeičiančios plaukų žaidimo. Ar ji sugrįš į apipjaustytą “ar ji pasirodė” Kūno vakarėlyje “vaizdo įraše? “Absoliučiai, – pasikvietė ji. “Jie sako, kad deimantai yra geriausias mergaitės draugas, bet mano knygoje batai yra mergaitės geriausias draugas; tada taip pat šukuosena yra dar vienas iš mūsų geriausių draugų. Jei mūsų plaukai nėra teisingi, mes nesijaučiame teisingai “, – sakė ji. “Kažkas, kaip pasikeičia jūsų plaukai, galite turėti prakaito ir plaukiojančio plauko stiliaus, ir jūs jausitės taip gerai. Plaukai yra viskas mums moterims. Aš manau, kad kiekviena moteris tau tai pasakytų “.