Christina Applegate dalijasi savo genijus “Motinos dienos tradicija”

Nors Jaunimas Oregone yra tamsi komedija apie žmogų (Billy Crudup), vedantį savo tėvą (Frank Langella) visoje šalyje į Oregoną, norėdamas gauti eutanizaciją, Christina Applegate, kuri taip pat atlieka svarbų vaidmenį plakant, visi šypsosi, kai Kalbant apie savo šeimą, filmavimo “Tribeca” kino festivalyje šiais savaitgaliais premjera. 

Pasakojo Applegate, kuris apsirengė kilimėlio apšvietimu “Vionnet” Stiliuje apie savo kasmetinius Motinos dienos planus: “Mes darome tą patį kiekvieną Motinos dieną, tai yra tai, ką norėčiau daryti. Turime iškylą savo priekinėje vejoje, vadiname” prancūzų pietumis “, nes gauname gražią amatininkų sūrio plokštelę plokštelės ir puikus salotos bei raudonas vynas, o mano dukra eina aplink “. 

SUSIJĘS: Šių metų Tribecos kino festivalyje žiūrėkite visas stilingas žvaigždes

Taip pat kalbėjo aktorė Stiliuje apie kitą būsimą projektą, kuria ji dirbo (juokingai pavadinta Blogos mamos), Kurią ji apibūdino kaip “geriausią!” Komedija planuojama paleisti 2016 m. Kartu su “Applegate” ir visų žvaigždžių lyderiais (tarp jų Mila Kunis, Jada Pinkett Smith, Kristen Bell ir Kathryn Hahn, norėdami pavadinti keletą). “Tai yra neįprasta šešių moterų, gražiai, kiekvieną dieną “, – sakė” Applegate “.” Tai buvo gana ypatinga, atrodė, kad laimėjau loteriją “.