Christina Aguilera turi visiškai naują išvaizdą

Kristaus Aguilera grįžimas artėja.

Gerai, galbūt šiek tiek hiperboliškai naudoti frazę “grįžimas” – galbūt labiausiai slaptas daiktavardis pop kultūros sferose – bet neabejotina, kad ponia išrado save, pradedant nuo visiškai naujos atrodo.

“Aš jaučiu gyvenimą, kai įeina į vietą, kur jaučiatės taip patogiai, ir taip įprasta, tada jūs žinote, kad turite sustoti ir pradėti nuo nulio”, – sako ji į priekabiavę “Instagram” vaizdo įrašą, kuriame ji neapsakomai apšviečia rungtynes ​​ir meluoja tamsūs baseinai vandens. (Ar tai metafora?)

Paskelbta Christina Aguilera (@ texina)

“Gramas buvo paskelbtas vieną dieną prieš išleidžiant naują singlą” Accelerate “su” Ty Dolla $ ign “ir” 2 Chainz “(ir, atrodo, Kanye West); daina bus ant jos būsimojo albumo Išlaisvinimas, birželio 15 d.

Kalbant apie pradžią, “Xtina” išleidžia pinigus, kur anksčiau buvo jos vyšnių ir raudonųjų žaizdų. Kristaus 2.0 pasirodymas prasidėjo, kai ji apėmė Popierius kovo mėn. žurnalas. Nei savo žymių lakuotų lūpų, nei sparnuotų juodų akių pieštukų, kuris muzikos istorijoje buvo antrasis tik Amy Winehouse’e – buvęs glamazonas, padarė mus dvigubą. “Christina Aguilera yra nepripažįstama!” Antraštės šaukė.

Ketvirtadienį tą pačią dieną ji atskleidė Skelbimų lenta kad ji negrįš Balsas kaip teisėjas, atmesta atgalinė transformacija buvo patvirtinta debiutu “Pagreitinti” muzikos vaizdo įrašą.

Pasakojanti Zoe Costello, kuri taip pat dirba su labai patyrusiais žmonėmis, tokiais kaip “Migos”, “Rich in the kid” ir Justine Skye, “Aguilera” atnešė savo seksualinį apeliacinį skundą, tačiau paliko depresiškus kostiumus namuose, o pasirinko aukštosios mados etiketes ir ribotus priedus, išskyrus sauja juvelyriniai papuošalai, ausys. “Aš nenorėjau, kad drabužiai išsiskirtų per daug”, – sakė Costello Stiliuje per ketvirtadienį telefonu savo sprendimą apranguoti žvaigždę negabaritinių pintinės Monse banko ir juodos Vetement tranšėjos.

#LIBERATION ✖️✖️✖️✖️✖️✖️ JUNE 15 [pre-order: christinaaguilera.com] #CACILERATE OUT NOW Link yra bio ……

Paskelbta Christina Aguilera (@ texina)

“Tai tikrai nelinksma, visa tai jaučiasi kaip jos dalis, ir visa tai veikia kartu”, pridūrė Costello. Bicoastal stilistas, kuris aprengė Aguilera už ją Skelbimų lenta Užsiima šaudyti, taip pat vartojami žodžiai “natūralus”, “žaliavinis” ir “emocinis”, kad apibūdintų Xtina naują Išlaisvinimas Išvaizda, pridurdama, kad 2011 m. “Calvin Klein One” reklama taip pat buvo įkvepiantis Aguilera makeover.

“Su senais Kristina pamatai plaukus, makiažą ir drabužius, bet jūs to dar nematau” Christina,” Ji pasakė. “Čia pamatai ją”.

Aguilera taip pat dirbo su makiažo meistru Kali Kennedy, kuris buvo atsakingas už savo rausų švytėjimą iš Popierius šaudyti, sukurti blizgučiai, gooey ir ahem, PG-13 vertinta grožis atrodo. 

021318.CA.1216.kiis.9 ??? Christina Aguilera closed the show at the KIIS Jingle Ball concert at the Shr
Clarence Williams / “Getty Images”

Kaip ir kiekvieną naują pradžią, mes taip pat turime pasakyti savo geradienį. Su atsiradimu Mada Aguilera, mes siūlome adieu į Mousketeer era Aguilera, su savo bouncy garbanos ir argyle megztiniai; Mes taip ilgai sakome iki 1999 m. “Aguilera”, kai dainininkė pakabino savo “Rachelo” kirpimo versiją ant savo pavadinimo debiuto viršelio; atsisveikau su Stripped Aguilera, kuri įkvėpė tūkstančius priemiestinių paauglių, norinčių gauti nosies auskarų ir pasiimti žirklių prie jų viršūnių, daugiausia dėl suinteresuotų tėvų baimės; ir Adios į bustier plakiruoti pinup-up Aguilera, kuris gyveno daugelį pastaruosius dešimt metų per Grįžti prie pagrindų (2006), Bionic (2010), ir Lotus (2012 m.). (Tarp jų buvo daug įsimintinų stiliaus momentų, kad atsimintų, kai ji turėjo juodus plaukus? Bet beveik 30 metų dėmesio centre yra daug žemės, kad padengti).

SUSIJĘ: Christina Aguilera nauja gamtos grožis yra jos didžiausia transformacija

“Xtina” nėra vienintelis buvęs “Mousketeer”, kuris 2018 m. Ištiktų stilius. “Britney Spears neseniai paskelbė savo pirmąją pagrindinę mados kampaniją kaip” Kenzo “La Momento kolekcijos veidą, o prieš kelis mėnesius Justin Timberlake – OG Justin pop muzika, nepaisant bet kokios nesąmonės, jūsų 13 metų senumo Belieberio pusbrolis gali išgyventi gana transformaciją pats, išsiplėsti, geriau ar blogiau, pagal užsakymą maskuojamą Stella McCartney Super Bowl. 

Nors naujasis “JT” išvaizda pasirodė neoficialūs “Twitter” mados kritikai, iki šiol priėmimas į Aguilera atnaujinimą buvo švenčiamas gerbėjų, kurie praleidžia “Dirrty” dienas ir reguliariai dirba “Beautiful” karaokėje su įsitikinimu Piktos merginos“Damianas. 

Bent jau mes pagaliau žinome, ką nori mergaitė: nauja pradžia.