Christian Louboutin sukūrė nuostabiausią lūpų dažų kolekciją, kurią jūs kada nors matėte

Praėjusiais metais krikščionių Louboutin pribloškė moteris visur (ir jų kreditinės kortelės) su savo sudėtinga nagų lako linija, įkvėpta iš savo prekės ženklo raudonų padais. Tuo tarpu tai nėra šokas, kad grožio ir mados žinovas pridūrė absoliučiai žandikaulį papildantį prekės ženklo grožio asortimentą. Pucker up, Louboutin-mylių: jo spalvingas naujas lūpų rinkinys bus prieinamas rugsėjo 1 d.

Krikščionis Louboutin Embed 1
Mandagumas

Ir kaip ir kiekvienas “Louboutin” elementas, šie Vidurinių Rytų įkvėpti lippiai yra nepaprastai žavūs. Galima įsigyti 36 skirtingų atspalvių ir trijų skirtingų tekstūrų (“Sheer Voile”, apšvietimo aprėptis, “Silky Satin”, nuo vidutinio iki visiško aprėpties ir “Velvet Matte”, visa apimtis). Ir tik tuomet, kai galvojote, kad nebegali jaustis kaip daugiau karalienės, nors dėvi kažką “Louboutin”, šie lūpų dažai supakuojami aukso formos kulkšnių vamzdeliuose (aukščiau), papildytas sidabro ir aukso vainikais ir padengtas subtiliu juosteliu, todėl visą laiką galite dėvėti savo vertinamą spalvą aplink kaklą.. 

SUSIJĘS: Taip, “Creepy” kruopščiai įkvėpta “Christian Louboutin” nauja nagų lako kolekcija

Krikščionis Louboutin Embed 2
Mandagumas

Mūsų mėgstamiausias aspektas? Dabar galite suderinti pėdkelnes, nagus ir lūpas su “Rouge Louboutin” raudonos spalvos lūpų spalva, kuri turi savo ypatingą pakuotę (aukščiau).

Šie prabangūs atspalviai bus prieinami už $ 90 kiekvieną kitą mėnesį christianlouboutin.com.

SUSIJUSIOS: Šios $ 7,000 krikščioniškosios Louboutins pavogė parodą viename iš NFL projekto