Chrissy Teigen ir John Legend Sveiki, Baby Nr. 2

Sveikiname Chrissy Teigen ir John Legend! 

Valdančioji “Quebec” iš “Twitter” pasirodė prie platformos, kad šlovingai pasakytų gerbėjams, kad ji ir “Legenda” pasveikino savo antrą vaiką, berniuką. “Kažkieno herrrrre!” Ji parašė, pridėdama sakantį kūdikio buteliuko emocję. 

Džiaugiamės naujienomis taip pat reiškia, kad 2-erių metų Luna Simone dabar yra didelė sesuo! Vaikelis ruošiasi vaidmeniui per mėnesius ir netgi padėjo mamai Chrissy skelbti savo nėštumą atgal į 2017 m. lapkričio mėn. Modelis pasidalino vaizdo iš jos plikas pilvas, o Luna nurodė ir sakė “kūdikis”.

tai jonas!

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Teigenas ypač pumpuojamas, kad antrasis vaikas yra berniukas. “Aš taip susijaudinęs, nes Luna yra tokia teta mergaitė, ir jie sako, kad berniukai tiesiog myli savo mamas. Aš jau galvoju apie tai, kaip nesiruošiu mylėti jo merginos. Aš negaliu patikėti, tai beprotiška “, – sakė ji Šiandien pasirodyti sausio mėnesį.

SUSIJĘS: John Legenda mano, kad “Luna” pristatymas jos kūdikiui broliui gali būti problema

Ir nors atrodo, kad ji viską suprato su kūdikiu Luna, Teigenas yra atsargus, kad nesakytų, kad ji yra ekspertinė mama. “Visą laiką vis tiek patraukiau kitų žmonių patarimus, ypač žmones su dviem vaikais”, – sakė ji “Cut”. “Tai yra kažkas, dėl ko dabar man tikrai įdomu, kaip spręsti savo pirmąjį kartą, kai atsiras antras, ypač kai jie yra tokie jauni”.

Esame įsitikinę, kad ji išsiaiškins tai netrukus.