Chrissy Teigen daro Trolling prezidentą Trumpą šeimos reikalą – labdaros vardu

Jie niekada nėra per daug jauni … Troll? 

Tai pagal Troll Queen (er, trolling karalienė?) Chrissy Teigen, kuris grojo prezidentą Trumpą už tai, kas jaučiasi dvidešimt kartų. Tai vyksta aplink, tačiau jo tortų “Luna”, “2” ir “Miles”, 2 mėnesiai, įsitraukė – visa tai labdaros vardu.

“Instagram” poste, paskelbtame ketvirtadienį, Teigenas parašė, kad ji ir jos šiek tiek mažiau bailūs (nors vis dar niūrios, kad būtumėte tikri), kad prodiusuojanti prezidento imigracijos politika, kuri atskiria kai kuriuos imigrantus nuo savo tėvų, aukoja pinigus amerikiečiams Piliečių laisvių sąjunga (ACLU). 

“Jonas ir aš esame priblokšti, norėdami pamatyti ir išgirsti siaubo istorijas apie imigrantų šeimas, siekiančias prieglobstį ir prieglobstį Amerikoje, kuris buvo suplėšytas dėl nežmoniškos Trumpo administracijos politikos”, – rašo ji. “Šie veiksmai yra žiaurūs, priešiški šeimai ir prieštarauja viskam, ką tikime, kad ši šalis turėtų atstovauti”.

Teigen ir Legenda paaukojo 72 000 dolerių visų keturių jų šeimos narių vardams, kurių bendra suma siekia 288 000 JAV dolerių. Dabar, jei $ 72k atrodo keistai specifiniai, tai yra todėl, kad taip yra. Šis skaičius yra birželio 72 d. Prezidento Donaldo Trumpo 72-oji gimtadienis. 

su gimtadieniu

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

“Prezidentas švenčia savo 72-ąjį gimtadienį šiandien”, pridūrė pavadinime “su gimtadieniu”.

“Šiomis laimingomis progomis, norint vėl sugrąžinti Trumpą gimtadienį, kiekvienas mūsų šeimos narys perduoda ACLU 72 000 JAV dolerių. Jei norėtumėte dovanoti 7,20 USD, 72 USD ar to, kas jums patinka ACLU šiai palaimintą dieną, eikite į http://www.aclu.org/72 “.

SUSIJĘS: Atrodo, kad Chrissy Teigen bus leista sekti Donaldą Trumpą iš Twitter vėl

Pastaba buvo pasirašyta: “Su meile, Chrissy, Jonas, Luna ir Miles”. 

Tai tapo tradicija, kai Teigenas gavo trolį Trumpą savo gimtadieniu. Grįžęs 2016 m., Kol Trumpas buvo išrinktas prezidentu, ji parašė jo paveikslėlį su parašu “Su gimtadieniu, tu pamoksluotais asilais”. 

Su gimtadieniu, tu monumentalus asilas

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Atsižvelgiant į rinkimų rezultatus, prasminga teigti, kad Teigeno požiūris į savo 72-ąjį gimtadienį yra aktyvus. Ir tai tikrai mes galime atsigauti.