Chrissy Teigen Briliantingai išjungia haters, teisdamas apie savo nesėkmingą maitinimą krūtimi

Chrissy Teigen nėra drovus aptarti ne tokios spalvingos motinystės realijas. Tada ji paprašė mamų “Twitter” papasakoti savo pasakojimus apie savo vaikus, kurie jiems būdavo, ir kas gali pamiršti buvusio modelio TMI čivināt apie “po gimdymo gyvenimą, kai nenorite kraujuti”? Taip, taip atsitiko. 

Nepamirškite jokių detalių, tačiau “Teigen” kartais yra interneto troleivių, kurie bando sugėdinti ją dėl perspėjimo. Bet jei mes sužinojome ką nors apie dviejų mamą, tai tai, kad ji negrįš į niekšus. Jos saldūs gobtukai tapo įprastu ir visada sutinkami su savo “žemyn į žemę” humorą. Ir šeštadienį ji pristatė tai, kas, mūsų manymu, yra jos geriausia gynyba iki šiol. 

Per savaitgalį Teigenas paskelbė, kad žindo savo naujagimio sūnų Milesą be galo, ir Luna’s baby doll, nes #momlife. “Luna priversdama mane pašarų savo babydoll, todėl manau, kad aš turiu dvynių”, – ji parašė kartu su nuotrauka, kurioje parodoma, kad mažai Luna laikosi antklodė, kad jai suteiktų privatumą. 

Luna priverčia mane pašarų savo babydoll, todėl manau, kad aš turiu dvynių

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

“Snap” buvo puikus Teigeno pavyzdys, naudojant jaukią jaukumo jausmą normalizuoti tabu temą, tačiau kai kurie žmonės nebuvo tokie patenkinti dėl įvaizdžio ir leisti jai žinoti per savo nemalonus komentarus.

“Kristaus rankų krepšyje. Menstruacija, gimdymas ir seksas taip pat yra natūralūs, tačiau tai nereiškia, kad aš noriu pamatyti jo nuotraukas ir / ar įžymybės, pavyzdžiui,” chryssyteigen “, vartojančias vonią ar slaugą. Mes tai gauname” vienas vartotojas ” parašė. 

Teigenas puikiai atsakė: “Man nereikia matyti grūdėtojo fejerverko, coachella savižudybių ar begalybės baseino nuotraukų, bet aš leisiu žmonėms gyventi, ramus jūsų papai ir slinkti”.

Ji taip pat turėjo kitą pranešimą “Twitter” vartotojui, kuris sakė: “Manau, kad tai puikiai tinka moterims, kurios maitina krūtis viešai. Jie tai daro, nes jiems reikia. Kai skelbiate apie socialinę žiniasklaidą, kad jūs tai darote, tai kyla kaip narcisiškas nors “. 

Tu išgirdei ją pirmą kartą, * ramus savo papai ir slinkti. *