Chrissy Teigen apibūdina savo plastikinę chirurgiją: “Viskas apie mane yra netikras, išskyrus mano skruostus”

Chrissy Teigen yra žinomas dėl savo gaivinančio prekės ženklo sąžiningumo, o ketvirtadienio vakarą “Becca Cosmetics” miego vakarėlis nebuvo išimtis. Šis modelis įtrauktas į plataus masto chirurgijos procedūras, skirtas “Round Table” grožis redaktoriai.

“Viskas apie mane yra netikras, išskyrus mano skruostus”, – pasakė Teigenas L.A. atidarymo renginyje naujoje “Becca x Chrissy Teigen Glow Face Palette”. “Fake, fake, fake”, – sakė ji, sakydama, kad ji nurodo į savo kaktą, nosį ir lūpas. “Aš nekalbu apie tokį dalyką”, – pridūrė ji. “Aš nesigailiu.”

Šiąnakt mes švenčiame mano @BECCACosmetics Paletę, ir aš negaliu laukti, kol jūs visi bandysite … atvyks labai greitai! ✨ #BECCAXCHRISSY #BECCAPartner

Paskelbta chrissy teigen (@chrissyteigen)

Kalbant apie beprotiškiausią procedūrą, kurią ji kada nors padarė, Teigenas sakė, kad tai turėjo įtakos liposuction. “Aš turėjau, kad mano šlaunys būtų išsišakojusios”, – sakė ji, atskleidžianti, kad riebalai buvo pašalinti iš rankų. “Ji pridėjo du colius ilgio į mano rankas”.

“[Tuo riebalų] grįžta, nors aš galbūt turėsiu eiti ir vėl jį sumokėti”, – ji juokavo.

Tą pačią dieną visada sąžiningas šventė taip pat tyliai sukūrė kitą kosmetikos procedūrą per socialinę žiniasklaidą: ji dalinosi juokinga teksto žinučių mainų sistema ir apibūdino, kaip ji dailylentėse pridėjo dantis.

Vėliau Teigenas paėmė į “Twitter”, kur kreipėsi į savo operacijos antraštes. “Priminimas niekada niekada jokio,” rašė ji. “Aš padariau pažastus, nesigailiu, nebent tai aiškiai grįžo”.

Žinoma, ji pridūrė savo unikalią humorą. “Manote, kad aš norėčiau turėti šią asilą, jei aš atlikčiau didelį darbą, kaip ir tas, kuris prašytų šios asilos”.

SUSIJĘS: “Chrissy Teigen” ir “John Legend’s Text Convo” puikiai surenka 10 metų santykius.

Sąžiningumas yra, jūs, vaikinai.