Chriso Pratto įkvepiantis patarimas kovojantiems aktoriams daro jį dar labiau meilę

Šiuo metu Chrisas Pratas yra vienas sėkmingiausių Holivudo aktorių, tačiau tai ne visada buvo. Prieš pradėdamas filmuoti žvaigždes, kaip Galaktikos globėjai ir jūros periodo parkas, jis buvo jaunas, kovojantis aktorius, daro viską, ką gali padaryti, kad jo didelė pertrauka. Prabangūs penkiolika metų ir Pratas vis dar aistringai rūpinasi savo atliktu darbu labai dėkingas už tai, kiek jis atėjo. 

Anksčiau šį rytą aktorius atkreipė dėmesį į savo “Instagram” sąskaitą, kad apsvarstytų savo karjerą ir pasiūlytų labai įkvepiančių patarimų siekiantiems veikėjams. “Tai 3:20 val. Aš vakar užėmė darbą 6:45 val. Aš negeriu su matematika, ypač po to, kai maitinosi maždaug per 61 valandą, bet manau, kad jau seniai dirbau daugiau nei 77 valandas “, – jis meldė kartu su Atlanta bokšto fotografija.” Aš perskaitė lentelę “Guardians of the “Galaxy 2” šį rytą ir tada visą dieną buvo nušautas keleivių salėje, o dabar jau apvyniota apie 144 valandas … Aš grįšiu po maždaug 8 valandas, kad atliktumėte dar daugiau. Aš darau tai, ką myliu. Tai nejaučiasi kaip darbas. Nors tai yra “.

Po visų jo sėkmingų projektų ir ilgų valandų, kurias jis įtvirtina, jis vis dar džiaugiasi tuo, ką padarė, kai jis pirmą kartą pradėjo kelionę į Holivudą. “Aš linksminuosi. Aš įveiktas su džiaugsmu ir dėkingumu. Aš jaučiausi, kaip skelbti tai, kad pasakytų visiems, kurie ten stengiasi svajoti … Prieš penkiolika metų aš jaučiau tą pačią aistra, kurią jaučiuosi šiandien, tačiau turėjau labai mažai galimybių “, – rašė jis.” Turėjau tvirtai stumti ir alkinti. Turėjau valgyti sardines ir suprasti, kaip gauti dujų pinigus. Ir aš niekada neturėjau plano B. Aš niekada nustojo tikėti. Kada nors Nepasiduokite. Taikyti nuolatinį slėgį tol, kol tai užtruks. Jis bus nutrauktas prieš tai. Eik ir pasiimk.” 

SUSIJĘS: Klausyk Anna Faris Interviu Vyras Chrisas Pratas Ekrano mylėtojas Jennifer Lawrence

Tai 3:20 val. Aš vakar užėmė darbą 6:45 val. Negeriu su matematika, ypač po to, kai trunka maždaug 61 valandą, bet manau, kad man buvo daugiau kaip 77 valandų. Šį rytą skaityti “Galaxy 2” sargybiniams skaityti lentelę, tada visą dieną buvo nušautas “Keleiviai” ir tik po to 144 valandas. Nenuostabu, kad abu filmai, kurie bus šaudyti atgal, yra nušauti Atlantoje Pinewood studijose. Mes turime geriausią įgulą. Iš viso roko žvaigždės, išstumiančios savo asilus. Ir dalykus, kuriuos šaudome. Mano dievas Aš negaliu laukti, kol pamatysite. Aš einu atgal po maždaug 8 valandas, kad atliktumėte dar daugiau. Aš darau tai, ką myliu. Tai nejaučiasi kaip darbas. Nors tai yra. Aš linksminuosi. Aš įveiktas su džiaugsmu ir dėkingumu. Aš jaučiausi, kaip paskelbti tai, kad pasakytų visiems, kurie stengiasi įveikti savo svajonę … Prieš penkiolika metų man jautėsi ta pati aistra, kurią jaučiuosi šiandien, tačiau man buvo labai mažai galimybių. Turėjau tvirtai stumti ir eiti alkanas. Turėjau valgyti sardines ir suprasti, kaip gauti dujų pinigus. Ir aš niekada neturėjau plano B. Aš niekada nustojo tikėti. Kada nors Nepasiduokite. Taikyti nuolatinį slėgį tol, kol tai užtruks. Jis bus nutrauktas prieš tai. Eik ir pasiimk.

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)