Chrisas Pratas suklastoja jo naujausią fotografiją ir tai grynas auksas

Tai oficialus: norime, kad Chrisas Pratas taptų mūsų asmeniniu “Instagram” parašų autoriaus pavadinimu.

Šiandien aktorius pasirodė į platformą, kad dar kartą įrodytų, kad jo socialinės žiniasklaidos sąskaita yra ta vieta, kur jums reikia gero juoko ir kuo geriau apgaudinėti savo naujausią fotografiją su savimi..

Jis pasidalijo nuotraukų serijomis iš jo naujo platinimo tuštybės mugė, įskaitant dangtelio vaizdą, kuris parodo jam krūtinę giliai vandenyje, kurį jis apibūdino kaip “šaltas AF “. Ilgoje antraštėje Keleiviai žvaigždė aptarė žodžio “kioskų” rašybą prieš klausdami, ar tai būtų “douchey”, kad paskelbtų daugiau nuotraukų iš šaudymo, ir, matyt, jis atsakė į savo klausimą.

Tai mano nuotrauka ant #VanityFair viršelio, kad vanduo buvo šaltas AF. Žurnalas dabar yra kioskuose. Ar naujiena yra vienas žodis? Ar tai kioskai ar naujienų stendai? Siri manęs nepašalino ir po jo uždėjo liniją. Tai išsprendžia. Anyways. Galite eiti į tą vietą, kurioje jie parduoda žurnalus. Rite pagalba ar kas kita. Taip pat yra ir internetinė versija, kurioje plaukioja kažkur. Straipsnis yra labai malonus. Prašau perskaityti. Tai kalba apie mano auklėjimą ir mano tikėjimą. Prisimenu, kaip pamatęs Heath Ledger Vanity Fair mugę, kai buvau vaikas. Aš perskaičiau straipsnį. Tada vieną dieną aš pamačiau jį važiuoti per Holivudą. Jis turėjo nuostabų “Ford Mustang”. Aš vairavau “Suzuki Samurajus” tuo metu ir buvo miręs sumušė. Greitas klausimas … Jei minties traukinys paliko mano telefoną, einantis 80 mylių per valandą tiesiai į rytus – ar jis vis tiek būtų dušas, kad paskelbtų daugiau nuotraukų iš savo tuštybės, teisingai šaudyti?

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)

Jis greitai sekė savo pradinį postą dar keletą nuotraukų, kurios buvo matomos žurnalo viduje. “Štai, kai aš esu šiltas, kad amžinai būčiau šitame” freakin “šaltuoju uolumu, jis sušildo”, – jis parašė kartu su savo spragtelėjimu, sėdinčiu šalia lauko ugnies, prieš pateikdamas tam tikrą paveikslėlio fone, parodančią, kad jis linkęs link lenktynių. Čia laukiu fotografavimo pradžios. Aš buvau toks: “gerai, vaikinai, aš tiesiog šilčiau čia savo lenktyniniu automobiliu ir greitai ištempiu kaklą. Jūs žinote, ką sakau. “”

Štai aš pašildauu po to, kai turi būti toje freakinoje “šaltuoju asilu vandeniu amžinai”.

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)

Čia laukiu fotografavimo pradžios. Aš buvau toks: “gerai, vaikinai, aš tiesiog šilčiau čia savo lenktyniniu automobiliu ir greitai ištempiu kaklą. Tu žinai, ką aš sakau”.

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)

Tuomet jis sukūrė “gramą, kuriame pavaizduotas jo alaus butelis. “Aš atsimenu, kaip gerti šį alų fotografuojant ir tai buvo labai jaukus, “jis rašė šalia pranešimo.” Kuris primena, kaip mano draugas iš darbo išėjo su manimi už alų šioje vietoje saulėlydžio maždaug prieš 17 metų ir atnešė prie stalo Ąsočiuose, ir aš pasakiau: “Koks alus? Ne lauki, nesakyk man. Leiskite spėti.’ Ir aš jį išsiveržiau. “Niukaslas!“Jis atrodė:” Taip, tai tiesa … Tai tikriausiai nėra geras ženklas Chrisas “.

Aš atsimenu, kad gėriau šį alų fotografuojant ir tai buvo labai geras. Kuris man primena laiką, kurį mano draugas iš darbo išėjo su manimi už alų šioje vietoje saulėlydžio prieš 17 metų ir atnešė prie grotelės stalą, ir aš sakiau: “Koks alus? Nepasakyk manęs. Leiskite spėti.” Ir aš jį išsiveržiau. “Niukaslis!” Jis atrodė: “Taip, tai tiesa … Tai tikriausiai nėra geras ženklas Chrisas”

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)

Ir pagaliau jis užbaigė šventę su savo paties įvaizdžiu “atsitiktinai čiulpti “jo rankos.

Ir čia aš atsitiktinai sniffing mano rankos.

Nuotraukos, paskelbtos Chris pratt (@ prattprattpratt)

VIDEO: 5 akimirkos, įrodančios Chrisą Prattą. Tai vyras Jennifer Lawrence

 

Tačiau tai nėra pirmas kartas, kai Pratt geriausiai reagavo į fotografavimą. Tiesą sakant, jis tampa šiek tiek panašus į modelį – 37-erių metų vyras parašė panašias “Instagram” nuotraukas ir aprašymus, kai jis buvo rodomas Stiliuje žurnalas pernai.

SUSIJĘS: 15 kartų Chrisas Pratt Instagram mums privertė juoktis garsiai

Kalbėk apie grynąjį auksą.