Chrisas Pratas galiausiai atveria savo santykius su Anna Faris po skyrybų

Kai praėjusiais metais Chrisas Pratas ir Anna Faris atskyrė, gerbėjai buvo nustebinti. Abiejuose pasirodė linksmūs ir tvirti santykiai, o kartu susideda ir 5 metų sūnus Džekas. Nors Faris išvyko į spaudos kelionę savo memuarui, Nekvalifikuotas, kad ji atsakė į klausimus apie padalijimą, Pratas tylėjo.

Tai pasikeitė jo paskutiniame interviu, kur jis nugriaudė tylą, kokie dalykai yra dabar, nes jie yra vienas iš tėvų.

“Skyrybos pajuokos”, – sakė jis Pramogos savaitę. “Tačiau dienos pabaigoje mes turime puikų vaikiną, kuris turi du tėvus, kurie labai jį myli. Ir mes ieškome būdų juo naudotis, kol liko draugai ir vis dar esame geri vieni kitiems. Tai ne idealus, bet taip, aš manau, kad abu mus iš tiesų tikriausiai daro geriau “.

Nežinote, kas mane išdidžiai didžiuojasi: kai Džaksas reikalavo laikyti šį barakudą pats arba bandydamas jį žaliavai! (Barracuda sashimi yra nuostabi, beje) haha ​​!! 4 metai stengiasi ką nors padaryti! Išeik ir žuvies! Nėra geresnio būdo pasidalyti Dievo malonumu su savo kūdikiais ir padaryti gyvenimą prisiminimus nei žvejoti! Išeik iš vandens! #fishing #fishingislife

Pranešimas, kurį dalijasi “Chris pratt” (@ prattprattpratt)

Savo ruožtu Faris, atrodo, sutinka.

SUSIJĘS: Anna Faris ir jos karšto naujo draugo jau kartu su romantiškais kelionėmis

“Jis yra apsuptas tiek meilės. Mes nuolat stipriname tai, kas yra puikus vaikas”, – sakė Faris E! Naujienos anksčiau šiais metais. “Manau, kad raktas jį supa su daugybe džiaugsmo ir laimės, kuriam jis turi šimtą.”

Nors nėra patvirtinimo, kad Pratas susipažino su bet kuriam asmeniui nuo atsiskyrimo, Faris turi naują vaikiną, kinematografą Michael Barrett. Du pradėjo susipažinti du mėnesius po to, kai Faris ir Pratt atsiskyrė.