Chrisas Kleinas sveikina Sūnų su žmona Laina Rose Thyfault

Chrisas Kleinas yra oficialiai tėtis! The amerikietiškas pyragas Alus ir jo žmona Laina Rose Thyfault pasveikino savo pirmąjį vaiką kartu šeštadienį su didžiuliais naujais tėvais, kurie atskleidė naujienas apie socialinę žiniasklaidą trečiadienį.

“Taigi, neįtikėtinai palaiminta ir amžinai dėkinga už mano nuostabią žmoną ir mūsų sveiką berniuką Laina pristatė man stebuklą”, Kleinas pavadino “Sweet shot” savo “Twitter”.

Naujoji mama pradėjo atskleisti savo sūnaus vardą, paskelbdama žaismingą visą savo kūdikio nuotrauką Instagram. Frederikas Eastonas Kleinas gimė 16.73.16. Šis šaulys jau įsisavino savo kario pojūtį ir puikiai džiaugiasi. Mūsų širdys plūdo su meile ir džiaugsmu #staylittleforever #wakingupklein #chrisklein # “, Thyfault parašė kartu su nuotrauka. Jame mažylis tinka geltonai atspausdintam beanie ir atitikti tuos, kai jis išmeta rankas.

Taigi, malonu pranešti apie mūsų brangų kūdikio berniuką, Frederikas Eastonas Kleinas gimė 7/32/16. Šis mažasis šampanas jau įvaldė savo kario pojūtį ir daro puikų. Mūsų širdys plūdo su meile ir džiaugsmu #staylittleforever #wakingupklein #chrisklein #partyofthree

Laina Rose Klein (@lalalainarose) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: kiekviena žvaigždė, kuri dabar yra nėščia

Pora, kuri 2015 m. Rugpjūtį susiedė mazgą, pirmą kartą kovo mėnesį atskleidė, kad tikisi savo pirmojo vaiko kartu. Kleinas pasidalijo nuotrauka apie savo žmonos kūdikio kraipą su užrašu: “Mano graži žmona Laina ir aš tikimės, kad mūsų pirmasis vaikas yra 23 savaites. Dėkingas, palaimintas mano 37-osios B dienos” metu.

Sveikiname naująją mamą ir tėvą!