Chrisas Hardwickas “Ex-Girlfriend” pasidalija seksualinės prievartos istorija

Emocinis pirmojo asmens esė už Vidutinis paskelbta ketvirtadienį, aktorė Chloe Dykstra perskaitė piktnaudžiaujančius santykius su neįvardžiu buvusiu draugu. 29 metų trukęs išsamus “ilgalaikis” piktnaudžiavimas, įskaitant seksualinę prievartą. Be to, ji tvirtina, kad jis neleido jai išeiti naktį ar išlaikyti draugystę su vyrais; jai taip pat nebuvo leidžiama gerti alkoholio, nes jis buvo blaivus.

Esė, pavadinta “Rose-Colored Glasses: Confession”, greitai padarė forumus socialinės žiniasklaidos srityje, daugeliui įtarius, kad neįvardintas draugas buvo Chrisas Hardwickas, 46. Dykstra ir Hardwick trejiems metams iki suskaidymo 2014 metais. Po jų santykių , Hardwick vedęs modelį ir socialite Lydia Hearst 2016 m.

Dykstra tik apibūdina piktnaudžiavimą kaip 20 metų savo vyresnįjį ir galingą podkastrą, kuris tapo generaliniu direktoriumi – įstatymu, kuris grubiai tinka Hardwickui, kuris yra 17 metų senesnis už aktorę ir įkūrė “Nerdist” podcast’ą, kurį vėliau jis įkūrė žiniasklaidos imperijoje, kurią įsigijo Legendinis pramogos. Jo sutartis pasibaigė 2017 m.

Netrukus po to, kai jo vardas buvo įtariamas piktnaudžiavimas, “Hardwick” buvo išvalytas iš “Nerdist” svetainės “Legendary Entertainment”, remiantis Holivudo reporteris. 

“Chrisas Hardwickas nebuvo aktyviai įsitraukęs į” Nerdist “per dvejus metus iki jo sutarties pabaigos 2017 m. Gruodžio mėn.”, – pasakoja teisėtas “Legendary Entertainment” atstovas, paskelbtas penktadienį. “Jis nebeturi jokių ryšių su legendiniais skaitmeniniais tinklais. Bendrovė pašalino visą nuorodą į P. Hardwicką, net ir kaip pirminį” Nerdist “įkūrėją, laukiant tolesnio tyrimo”.

VIDEO: Chrisas Hardwickas Nuorodos pašalintos iš “Nerdist” svetainės tarp galimų seksualinio išpuolio teiginių

Hardwick dar nepateikė pastabų; priimančiosios atstovai negrįžo “InStyle” prašymas komentuoti.

SUSIJĘS: “Harvey Weinstein” senelės vaizdas nieko nepatiria

Hardwick taip pat surengė tokius populiarius pasirodymus kaip @ midnight su Chris Hardwick “Comedy Central”, Siena NBC, taip pat a Vaikštantys numirėliai po pasirodymo AMC vadinamas “Talking Dead”.

Savo giliai asmeniniame ese Dykstra rašė apie santykių poveikį. “Aš apskritai sustojo kalbėti, nebent kalbėjo su juo, dreifuojantis per gyvenimą kaip vaiduoklis”, – sakė ji. “Aš stengiuosi miegoti kuo anksčiau, nes mano dienos buvo trumpesnės. Visuomet nustojau klausytis muzikos. Aš nebesvarbu. Aš buvau buvęs žmogus”.

Ji taip pat tweeted penktadienį, padėkodama skaitytojams už jų palaikymą: “Aš tyliai paskelbiau straipsnį šiandien, neįtraukti į sąrašą” Medium “, rašė ji. “Tai aiškiai padarė raundus. Esu priblokštas, ir aš noriu padėkoti visiems jums už paramą ir malonius žodžius – jie manimi taip daug. Aš galėčiau šiek tiek užtrukti nuo interneto, prašau žinoti, kad jūsų palaikymas reiškia viską, kas man “

Pasklidimo metu kai kurie autoriai teigė, kad jie nutolę nuo “Nerdist” prekės ženklo. Rašytojas Scott’as Weinbergas tweeted: “Nuo šiandien aš daugiau nerodau už @nerdist. Redaktorius yra absoliučiai fantastinis, bet nenoriu, kad mano darbas ar vardas priklausytų jokiu būdu su Chrisu Hardwicku.”

Pridėjo Donna Dickensas: “Kaip kas nors, kuris rašo Nerdistui, leiskite man pasakyti … Chrisas Hardwickas yra šiukšlių dėžė, ir aš tikiu, kad moterys”. 

“Nerdist” vyriausioji redaktorė Rachelė Heine taip pat parašė: “Aš tikiu moterims. Manau, kad visos piktnaudžiavimo aukos yra ne Nerdist, kurią sukūrė mūsų nuostabi komanda, o aš širdyje murderuoju visa tai. Siųsti meilę ir paramą visiems, kam šiandien reikia. “