Chrisas Evansas pasakoja apie savo pirmąsias kvapų prisiminimus ir apie tai, ką patinka kapteinis Amerika

Kaip Gucci naujojo Guilty Eau kvapo veidas, Chris Evans iš tikrųjų nuėjo ilgą kelią nuo pat jo pirmojo kūdikio žingsnių į kvepalų pasaulį, kurio tėvas grįžo, kai jam buvo 12 metų. “Manau, aš galėčiau pavogti mano tėčio Drakkar iš vonios kambario ir tada, kai man buvo 13 metų, mergina davė man Abercrombie buteliuką ar kažką panašaus, – sako jis, pažymėdamas, kad chloras ir išmetimas iš mokyklos autobuso galo yra kaip du kiti nostalgiški kvapai su ryšiais jo atminimui. “Tai beprotiška, mokyklos autobusų ištraukimas atveria tiek daug puikių prisiminimų ir vienkartinės atmintinės. Jūs praleidote nostalgišką einant į mokyklą aspektą, tačiau tuo pačiu metu mokykla buvo gana siaubinga!”

SUSIJĘS: Chrisas Evansas turi per daug talentų dėl mirtingojo mirties

Nuo 2009 m. Evansas užfiksavo nemažai kampanijų, nes jis buvo vienas iš jų žinomų veidų, ir nors jis pripažįsta, kad jo kvapas nėra didžiausias, jis sužinojo apie du asmeninius skonius. Svarbiausia – kiek taip pat daug “Jūs turite padaryti purškimo ir pėsčiomis,” sako jis apie jo taikymo metodą. “Du purkštuvai, vaikščiokite, tada palikite jį atskirai. Jūs nenorite kirsti linijos ir per daug pabudti kaip odos kvėpavimas, priešingu atveju jis yra didžiulis”. Berniukai, atkreipkite dėmesį!

“Evans” palygina kvapus, kuriuos jis mėgsta moteriai išsirinkti drabužius, teigdamas, kad tai nėra vienodo dydžio sandoris. “Tai gali pasirodyti keista, bet visa tai apie tai, kaip jūs jį dėvėjote. Jei jūs galite padaryti kvapą ir padaryti jį dirbti tau, tai tinka tau”, – sako jis. Spręsdamas žemiau esančią įtemptą kampaniją, kurią jis žiūri kartu su Evanu Racheliu Woodu, mes norime įtarti, kad Gucci Guilty moterims užima gerą vietą savo sąraše.

SUSIJĘS: Chrisas Evansas raišo veido plaukus

Išleidus daug laukiamą Kapitonas Amerika: pilietinis karas po kelių mėnesių (o ne tai, kad mes skaičiuojame iki gegužės 7 d., ar kas nors …), mes tiesiog turėjome paklausti – ką gero smarkaus Steve’as Rogers? “Jis tikrai kvepia baro muilu”, – sako Evansas. “Kapitonas Amerika kvepia baro muilu ir švariu skalbimu”. Žinoma, kaip tikrasis patriotas.

Spustelėkite “Play” vaizdo įraše, kad pamatytumėte “Evans” gausų “Gucci” skelbimą (aukščiau) ir patikrinkite spausdinimo kampaniją (žemiau).

SUSIJĘS: žr Kapitonas Amerika: pilietinis karas Priekaba

Chrisas Evans Gucci Embed
Mandagumas