Chris Pratt ir Katherine Schwarzenegger Cozy Up, sekmadienio bažnyčios tarnyboje

Chrisas Pratas ir Katherine Schwarzeneggeras susipažino jau maždaug du mėnesius. Per tą trumpą laiko tarpą jie išvyko į iškylines pramogas, ledai yra su Pratto sūnumi Džeku, ir tikriausiai padarė visą vakarienę ir filmų išbandymą keletą kartų.

Šį savaitgalį naujoji pora nusprendė prieskonių įvykius su bažnyčios datos Los Andžele. Pratt ir Schwarzenegger buvo fotografuojami, paliekant tarnybą, atrodantį visiškai patogiai tarpusavyje, eidami šalia jų sekmadienį geriausiai. 

Chrisas Pratt Katherine Schwarzenegger
SplashNews.com

 
Katherina laikė jį atsitiktine jean striuke sluoksniuotos virš dryžuota maxi suknelė su giliu V, o Chris dėvi juodą mygtuką žemyn ir tamsius džinsus. 

Šiandien Holivudeje bažnyčia yra ta vieta, kur poros užmezga santykius su kitais lygmenimis arba galbūt kai kuriomis dvasinėmis orientacijomis, kai kartais atsiduria grubus? Pavyzdžiui, paimkite, pavyzdžiui, Jelena, kai šį pavasarį pora vėl sugrįžo į karštą antrą metą, jie daug kartų lankė bažnyčią. Be to, Kourtney Kardashian ir jos buvimas, Younes Bendijama, taip pat yra bažnyčios datų gerbėjai.

Kaip teigia “Pratt” ir “Schwarzenegger”, birželio mėn. Buvo įkurta garsi Schwarzeneggerio motina Maria Shriver, o jų santykiai tapo dar rimtesni, nes vasara prasidėjo. “Jie kasdien praleidžia kartu, o Katherine kelis kartus susitiko Džeką”, – sakė šaltinis Žmonės. “Jie atrodo rimtesni”. 

Aktoriaus santykiai su Katherine yra jo pirmasis, kai jis praėjusį rugpjūtį buvo padalintas su Anna Faris. Faris taip pat persikėlė su kinematografu Michaelu Barrettu.