Chris Hemsworth atskleidžia, kaip jūs galite būti jo data medžioklės premjerui: žiemos karui

Chrisas Hemsworthis tikisi išpildyti vieno pasisekto fano svajones.

Australijos aktorius aukcione parduoda galimybę tapti jo raudono kilimo data Holivudo premjerui savo naujam filme, Medžiotojas: žiemos karas, balandžio 11 d., ir visa tai dėl geros priežasties. Norėdami suteikti gerbėjams galimybę laimėti naktį savo pusėje naktį, Hemsworth susivienijo su “IfOnly”, labdaringa patirtimi teikiančia rinka. Kartu jie pradėjo loterijas, kurios baigiasi balandžio 3 d. Viskas, ko reikia įvesti, yra minimalus pasiūlymas 10 USD, o visos aukciono pajamos eina į Australijos vaikystės fondą, labdarą, kurią Hemsworth jau seniai palaikė.

Anksčiau šiandien, tėvas iš trijų, kuris buvo pavadintas Sexiest Man Alive Žmonės 2014 m. žurnalas “šokinėjo” telefonu Stiliuje kalbėtis visais labdaros ir raudonaisiais kilimais. Jis atskleidė, kad aukcionas yra ne tik šiek tiek geras, bet ir jo išreikšti padėką už sėkmingą karjerą. “Tai yra man galimybė susipažinti su gerbėjais ir žmonėmis, kurie mane palaikė per metus”, – sakė Hemsworthas. “Tai leidžia man ką nors sugrąžinti tokiu būdu, bet manau, kad didesnė priežastis, dėl kurios norėjau tai padaryti, buvo ta, kad visos lėšos buvo naudingos labdarai, su kuria aš dirbu, Australijos vaikų fondas. Ji teikia specializuotą terapinį konsultavimą ir rūpinimąsi vaikais, kurie patyrė piktnaudžiavimą, ir tai yra priežastis, kuri yra labai brangi mano širdžiai “.

Iš tiesų, organizacijoms remti svarbu visa Hemswortho šeima. “Mano tėvai daugelį metų dirbo labdarai ir šioje darbo srityje, todėl tai iš pradžių mane įkvėpė įsitraukti”, – sakė Hemsworthas. “Mano broliai su manimi gerai suprato, kad nors turėjome puikią vaikystę, ne kiekvienas vaikas taip elgėsi. Ir jei jūs galite kažkaip įsitraukti į darbą ir atkreipti dėmesį į vaikų prievartos problemą, jūs galite leisti visiems vaikams, kurie neturi balsų, galbūt turėti tą. Taigi, jei jūs galite suteikti jiems pagalbą ir remti juos, tai kažkas, su kuo turėtumėte šokti “.

SUSIJĘS: 17 “Hemsworth” šeimos “Cutest” instagramų

Štai kodėl Hemsworthas daro viską, ko jis gali, kad sutelktų lėšas, įskaitant aukcionus už galimybę pritraukti jį į Holivudo premjerą. “Filmas pats yra nuotykis, ir tikiuosi, kad naktį turėsime tą patį”, – sakė jis. “Pradėsime viešbutyje, važiuokime limuzinu ir kartu vaikštykime kilimėlį”. Ir tai reiškia, kad lažybų laimėtojas “iš pirmo žvilgsnio pamatys, kaip atrodys beprotybės centre, kuris įvyks premjeroje ir ant raudono kilimo “, – sakė Hemsworthas.

Sveiki vaikinai! Pasivaikščiok raudoną kilimėlį su manimi @thehuntsman premjera! Tik 10 $ įeiti į @ifonly ir kiekvienas įrašas palaiko @auschildhood. (Link bio)

Vaizdo įrašas paskelbtas Chris Hemsworth (@chrishemsworth) apie

The

Laimei, pasirinktas nugalėtojas bus pagardintas pro, kuris gali padėti naršyti paparacių ir gerbėjų kupiną. Tačiau, nors jis gali būti naudojamas, Hemsworthas ne visada džiaugiasi raudonojo kilimo patirtimi. “Tu nenorėtum tai padaryti savo laiko”, – sakė jis. Kartais tai truputį truputis, nes tai intensyvus pobūdis, tačiau yra ir adrenalino ir jaudulys, kuris ateina su ja. “Ypač kai tai toks didelis projektas. “Man patinka šis filmas ir aš labai didžiuojuosi tuo, todėl džiaugiuosi, kad jį pristatau žmonėms”, – sakė Hemsworthas.

Ir kai jis tai padarys, žvaigždė atrodys raudoną kilimėlį. “Tu nori atrodyti gerai ir jaustis gerai”, – sakė jis. “Turiu puikų stilistą, o mano žmona taip pat duoda man gerų nuomonių. Taigi, tai malonu suknelė “. Tačiau tai nereiškia, kad jūs ieškote dizainerių tuxes” Hemsworth “kasdieninėje spintoje. “Aš atėjau iš šorų ir marškinėlių pasaulyje, ir tai viskas, ko dėviu, kai buvau namuose”, – sakė jis. “Taigi, vis dar yra naujoviškos kostiumo ir gražios batų poros pristatymas į premjerą.”

Po to, kai jie sukūrė savo drabužius ant raudono kilimo, Hemsworthas ir loterijos laimėtojas, kuris taip pat gali atnešti svečių, eina į teatrą ir žiūri filmą. “Jie bus vieni iš pirmųjų pasaulio žmonių, norėdami jį pamatyti, nes tai viena iš pirmųjų premjerų”, – sakė Hemsworthas. Po to “mes einame po vakarėlio kartu, kuris yra itin išskirtinis, ir pasivaikščioti su dauguma ir turėti puikų laiką.” Nakties tikslai? “Pasidavę šiek tiek pykčio, pabūti ir stengiuosi neapsigauti”, – juokavo Hemsworthas, pridurdamas: “ta dalis yra už juos, ne aš”.

SUSIJĘS: 9 kartus Jaros širdyje Chrisas Hemsworthas buvo labai karštas

Jei planuojate atvykti, žinokite, kad “Hemsworth” idealus nakties partneris yra “žmogus, kuris nori turėti gerą laiką ir neprisiima savęs ar viso to per daug rimtai”, – sakė jis. “Manau, kad jūs turite tiesiog mėgautis ja ir viską, kaip ateina. Tai labai lengva, bet vis dėlto bandau prisiminti, kad tai yra gana ypatinga galimybė – ir tai, kurią daugelis žmonių nesugeba patirti. “Galutiniai patarimo patarimai galutiniam nugalėtojui? “Tiesiog linksk ir naudok iš to”.

Patikrinkite priekabą Medžiotojas: žiemos karas žemiau ir eikite į “IfOnly.com”, kad įvestumėte loterijas.