Chloë Grace Moretz yra visi kojos N.Y.C.

Chloë Grace Moretzas nuvyksta Niujorke audra ir daug kojos. Moretas šiandien išsiskleidė “Big Apple”, naudodamas labai trumpus kakavos trumpiklius, kurie parodė savo begalines kojas, suporuotas su juodomis trumpomis rankovėmis nuspaustu mygtuku ir “Coach crossbody” krepšiu (395 dol., Coach.com). The Kaimynai 2 “Star” su “Chic” baltais sportbačiais, paprastas juodas drožtuvas ir keletas auksinių apyrankių. 

“Moretz” yra Niujorke po Toronto tarptautinio kino festivalio ir Deauville kino festivalio, kur ji reklamuoja savo naujausią filmą, Smegenys ant ugnies. Atrodo, kad žvaigždė pastaruoju metu sutelkė dėmesį į save, kai paskambino jam pasibaigus Brooklynui Beckhamui ir ištraukė visus savo būsimus filmo vaidmenis. “Aš ištraukiau prijungimą prie visų mano filmų, nes noriu pakartotinai įvertinti, kas esu, ir vėl atsiduriuosi savo vaidmenimis”, – ji dalinosi su Holivudo reporteris. “Aš suprantu, kad galiu sulėtinti”.

SUSIJĘS: Chloë Grace Moretz Dazzles “Plunging Sheer” gėlių suknele “Deauville” kino festivalyje

VIDEO: “Chloe Grace Moretz” “Cutest” “Instagram Moments”

 

Ji toliau paaiškino savo sprendimą E! Online: “Tai nėra ypač laiko … aš tiesiog tampa labiau smagiai ir ypač apie tai, kokius vaidmenis aš renku”, – sakė ji. “Kodėl negalima sėdėti atgal, sulėtinti, suvokti, kad aš 19 metų ir einu,” Ei, tegul sukūrėme dalykus, kurie iš tiesų labai smogia, su kuo aš esu ir padeda man suprasti, ką reiškia būti 19 metų aktoriumi kas daro savo daiktą “.”