Chloë Grace Moretz parodo “Her Enviable Abs” Instagram

Ar Chloë Grace Moretz pasiruošusi savo vaidmeniui Mažoji undinėlė? Jei jos paskutinės “Instagram” žinutės yra kokios nors nuorodos, atsakymas yra “taip”.

Žvaigždė į vakarinę socialinės žiniasklaidos platformą pasisakė, kad pasivaikščiojusi prie baseino mėlynos stygos bikini, kai pabėgo į Meksiką su šeima ir draugais, ji atrodo labai gerai. “Grame” 18 metų mergaitė pamaina žėrinčiamame vandenyje, nes ji demonstruoja jos storus skrandžio raumenis. “Sirena Mexicana,”kartu su nuotrauka parašė aktorė.

Sirena Mexicana

Nuotrauka, paskelbta Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz)

Tačiau Chloė yra ne vienintelis, kurio šeimoje yra pavydėtinas abs’as, jos vyresnysis brolis Trevoras Duke Moretz sėdi greta jos, taip pat parodo savo tonuotą vidurinę dalį. 29-erių metų vyras pasidalijo tuo pačiu paveikslu kaip jo mažoji sesuo, kurią jis pavadino: “@ chloegmoretz tarnaujantis kūno ody-ody # Mexico2016.”

VIDEO: Mažoji undinėlė “Star Chloë Grace Moretz” pripažįsta, kad ji “nėra stipri plaukikas”

Ir jei viena nuotrauka, demonstruojanti gerus genus, buvo nepakankama, Chloė šį rytą pasidalijo dar viena iš savo atostogų, o tai simbolizuoja brolių ir seserų, kurie savo maudymosi kostiumėliais randasi prie baseino, frazę: “La Vida Mexicana”.  

La Vida Mexicana

Nuotrauka, paskelbta Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 52