“Charlottesville Victim” motina Heather Heyer: “Jei tu nesišeis, tu nesivertės dėmesio”

Trečiadienio rytą 32-erių metų moterims Heather Heyer, moterims, kuri buvo nužudyta šeštadienį, kai automobilis pateko į kovos su protestuotojų grupę baltame nacionalistiniame susirinkime Charlottesville, Va mieste, susirinko daugiau kaip 1000 žmonių..

Pasak “ABC News”, “Paramount” teoretikoje esantys draugai ir šeima turėjo purpurinę, Heyer mėgstamiausią spalvą. Jos senelis, Elwood Shrader, bendrai liečia žodžius: “Ji parodė savo aistra ankstyvame amžiuje”, o vėliau pridūrė: “Ji norėjo lygybės”.

Heyer pusbrolis Diana Ratcliffas perskaitė laišką Heatherui tarnyboje. Ir Heyer mama, Susan Bro, gavo nuolatinį aukcioną, pateikdamas emocinį raginimą veikti.

“Manau, kad priežastis, kas nutiko su Heather, sukėlė akordą, nes mes žinome, ką ji padarė, yra pasiekiama. Mes ne visi turi mirti. Mes ne visi turi aukoti savo gyvybes. Jie nužudė mano dukrą, norėdami uždaryti ją. Na, atspėti, ką? Tu tik pagrobei jai “, – ji pasakojo miniai, kad ji paaiškino, ką dabar nori, kad Heyer dingo.

“Štai ką norėčiau įvykti”, – sakė ji. “Aš noriu, kad tai pasklistų. Aš nenoriu, kad tai miršta. Tai tik “Heather” palikimo pradžia. Tai nėra Heatherio palikimo pabaiga. Jūs turite rasti savo širdyje, kad maža atskaitomybės kibirkštis. Ką aš galiu padaryti, kad pasaulis taptų geresne vieta? “- sakė ji, prašydama pasisakyti prieš nelygybę.

SUSIJĘ VIDEO: 9 Vyriškos įžymybės, kurie yra feministės ir didžiuotis

“Tu pakabinsi tą pirštą ant savęs, kaip padarė Heather, ir jūs taip atsitiko. Jūs darote šį papildomą žingsnį. Jūs radote būdų, kaip pakeisti pasaulį “, – pridūrė ji.

“Mano vaikas turėjo vidurinį išsilavinimą. Mano vaikas nebuvo šventas. Mano vaikas buvo sunku pakelti, nes viskas buvo derybomis, o ne juokais. Bet tu žinai ką? Ji buvo tvirtai įsitikinusi, ką tikėjosi, todėl padaryk tai “, – tęsė ji.

“Pažvelkime į įsitikinimą. Leisk mums rasti sau, kad veiksmai … Būkime nepatogiai dialogą. Tai nėra lengva sėdėti ir sakyti, kodėl jūs nusiminote? “Bro sakė.

SUSIJĘS: Charlottesville aukos motina: “Aš noriu, kad jos mirtis būtų sąjungininkės verksmas dėl teisingumo”

“Mes nesistengsime sėdėti, pasikalbėti su rankomis ir eiti į Kumbaiją, bet atsiprašau, tiesa, mes turėsime skirtumų. Mes ketiname susierzti tarpusavyje. Tačiau leiskime šį pyktį nukreipti ne į neapykantą, o ne į smurtą, o ne į baimę, bet leiskime, kad pyktis į teisingus veiksmus “, – raginama.

Bro pasakojo apie tą pačią nuotaiką savo pasisakymo pabaigoje. “Prisimink savo širdį, jei nesate pasipiktinęs, tu nesi dėmesio. Noriu, kad atkreiptumėte dėmesį, raskite tai, kas negerai, ignoruok tai, o ne atrodo kitaip “, – sakė ji ir pridūrė:” Sakyk sau, ką galėčiau padaryti, kad galėčiau pakeisti? “

Jos baigiamosios pastabos liečia: “Aš norėčiau turėti savo vaiką, bet aš galiu, jei norėčiau ją paguostyti, mes jį įvertinsime”.

SUSIJĘS: Olivija Wilde, Mark Ruffalo ir Michael Moore Paimkite į gatves protestuoti Trump

Visą atminimo paslaugą galite peržiūrėti čia. Mūsų mintys yra su broliu ir jos šeima.