“Channing Tatum” šokiai degalinėje yra kaip “Magic Mike Scene IRL”

“Channing Tatum” šiuo metu yra nevaldomas spaudos turas, skirtas paremti jo naują filmą, Logan Lucky, keliaujant po šalį. Jis stebina laukinius gerbėjus, išparduodamas milžiniškų pinigų krepšių ir netgi šlifuodamas degalinių darbuotojus.

Tiesa, viena pasisekė ponia, kuriam nėra tokios galimybės šokti su Tatumi, kai jis pasirodė “Sunoco” ir transliavo savo vizitą tiesiai į “Facebook”. “Aš ketinu gauti kavą ir saldainių barą”, – sako jis, maloniai susitinkant ir fotografuojant su nustebintiems pėstiesiems viduje.

Nothin geriau nei šiek tiek šokių vakarėlis. Ačiū, Beatrice マ�� S / o Sunoco Racing Logan Lucky #jimmylogansrun

Paskelbė Channing Tatum antradienį, rugpjūčio 8, 2017 m

Tačiau Beatriceas norėjo daugiau nei paveikslėlį, o berniukas padarė Tatum norą išsipildyti. “Ateik čia. Aš noriu būti su tavimi, “Beatrice, kuris dirbo kasoje, sakė” Facebook “” Tatum “.

Kažkas pradėjo groti muziką, ir Tatum ir Beatrice pradėjo džiaugtis. Mergina netgi šlifavo su “Channing”, tikrindama ką nors iš registro. Tai daugiafunkciai veiksmai ten.

“Mes galime mesti vakarėlį tiktai man ir tau. Galime išmesti likusius iš jų “, – sakė ji Tatumui, įrodydama, kad ji yra mergina po savo širdžių. “Dabar galime pradėti partiją. Mes galime tiesiog pasirodyti muziką, mes tai sugalvojam “, Tatum atsakė kaip tikri džentelmenai, visą laiką parodydama savo Pakelti-stiliaus šokių judesiai.

Jei visa tai suteiks jums pagrindinių prisiminimų, kai “Joe Manganiello” iš esmės buvo pašalinta degalinėse esančioje parduotuvėje Magic Mike XXL, tu ne vienintelis.

SUSIJĘS: Channing Tatum 4 metų dukra imituoja jo Magic Mike Šokių judesiai

Gauk tai, Channingas.