Channel pop karalius su Michael Jackson-Inspired Pieces

Michaelas Jacksonas paliko savo ženklą istorijai (ar mes turėtume pasakyti “HIStory”) ne tik už jo įdomių melodijų ir žudikų šokių judesius, bet ir apie jo stilių, kuris iš esmės tapo jo identifikatoriumi scenoje. Nepaisant nešioti daug skrybėlių (nors iš tikrųjų kalbėdamas jis liko tikras savo fedoros), kaip dainininkė, šokėja, filantropas ir dar daugiau, Jacksonas buvo visų pirma pramogs, kurio talentas ir pasaulinė įtaka liko neprilygstama.

Taigi, atsižvelgiant į penktąsias jo mirties metines birželio 25 d., Mes mokame stiliaus duoklė popui “iš sienos”, kurį jis padarė populiarus, nuo broglių iki karinės striukės. Tegul jo mada palikta tavo spintoje su spinduliuojančiais blizgančiais blizgučiais, raudonomis karštomis moto švarkelėmis ir megztiniais drabužiais. Vienu metu įjunkite vieną spindesį ir visiškai nešiokite juos – taisyklių nėra; niekas iš tikrųjų nėra “juodas ar baltas”.

Ar Moonwalk, tu P.Y.T. (“Pretty Young Thing”), per mūsų 11 trijulius, kurie atkreipia pagarbą jo prekės ženklo estetikai.