“Celeb” gudrybės, skirtos jūsų “T-Shirt” stiliaus profiliui atnaujinti

Jūs turite savo marškinėlius ir žaidimus, kurie neveikia (tai iš tiesų yra vasara), bet kaip kiekvienas kasdienis reikalauja į kitą lygį? Pažiūrėkite, kaip penkios garsenybės ir mergaičių stilius savo kelią tampa maksimaliu efektu vasarą.

Dėvėkite šlepetę

NAUJIENA YORK, NY - APRIL 14: Jessica Alba is seen on April 14, 2015 in New York City.
Alessio Botticelli / GC vaizdai

Poliruoto šlifuotoja, kaip Jessica Alba, suteikia marškinėlių rafinuotumą. Pasirinkite dvigubos spalvos versiją su šalutiniais mygtukais, kad klasifikuotumėte ją aukštyn.

Get In-Vested

Gigi Hadid is presenting at the 2015 Much Music Video Awards. We spotted the top model returning to her hotel in Yorkville, Toronto after doing her rehearsals with Ed Sheeran. Joe Jonas' rumoured new girlfriend was seen with her entourage.
Sultana / “Splash” naujienos

Jei švarkas jums yra per karstas, pagalvokite apie be rankovių liemenę. Šią vasarą ji tapo štapeliu tokioms žvaigždėms kaip Gigi Hadidas, o juoda prideda tam tikrą labai reikalingą dramą.

SUSIJĘS: marškinėliai

Pabandykite Culottes

Miroslava Duma is seen leaving Giorgio Armani Prive fashion show during Paris Fashion Week : Haute Couture Fall/Winter 15/16 : Day Three on July 7, 2015 in Paris, France.
Jacopo Raule / GC vaizdai

Nenuostabu, kad mes esame apsėstas kultute, tai yra sezono įtvaras! Supilkite paprastą arbatą į elegantišką dugną, kad sukurtumėte ilgas liesos linijos. Jei jaučiatės drąsiai, ant savo marškinėlių, pavyzdžiui, “Miroslavos dūmos”, užmaukite odinę viršutinę dalį.

Pasirinkite pieštuko sijoną

Aktorė Leelee Sobieski attends the New Museum's 35 anniversary spring gala at Cipriani Wall Street on April 11, 2012 in New York City.
Slaven Vlasic / Getty Images

Pieštukinės sijonas gali atrodyti kaip paskutinis dalykas, kurį galite pora su marškinėliai, tačiau, kaip teigia Leelee Sobieski, tai ankstyvojo vakarinio kokteilio ar vakarienės datos pasirinkimas. Ieškokite tamsesnės sijono, kad galėtumėte kovoti su paprastu baltu tee.

Eik ilgas

Beyonce wears a plaid, mermaid style skirt, New York City.
INFphoto.com

Panašiai kaip pieštukų sijonas, pėdų šlaunų sijonas puikiai tinka tiems vasaros vakarams. Sumaišykite motyvus su grafine viršuje ir apačioje panašioje spalvų paletėje, pavyzdžiui, “Beyoncé”.

FOTO: “Beyoncé” keičiasi atrodo