Catherine Malandrino prancūzų kolekcija “HSN” yra tokia aistringa, kaip “Baguette”

Akimirka: Catherine Malandrino ketvirtadienio rytą svečiavosi “Ladurée” SoHo pusryčių metu, peržiūrėdama savo naujausią “HSN” mados kolekciją prancūzų tema. Pain au chocolat? S’il vous plaît.

Prancūzijos paveldas Malandrino visada buvo kritinė jos darbo dalis, ir jos akcentas, nes aš pirmą kartą susitiko su jais beveik prieš du dešimtmečius, kai dirbo Dianei fon Furstenberge, nepakeitė. Tačiau jos požiūris į madą. “Kai aš pardavinėjau savo verslą, aš galvoju, kad atėjo laikas pažvelgti į naują platformą, – sako ji, – bet aš vis dar noriu parodyti moterims, kaip suknelę prancūziškai”.

Taigi ji atsirado su prancūzų “Rendez-Vous”, kolektyvu, kuris debiutuoja ore liepos 28 dieną. Pirmasis iš penkių kolekcijų, kurių kiekvienas įkvėptas skirtingo Prancūzijos miesto, yra skirtas Paryžiuje, o kūriniai yra tokie pat linksminantys kaip baguette. Didžiuliu baltu megztiniu pasižymi Eifelio bokštas, juodo velveto apipjaustyti akiniai nuo saulės ir juodos odos sankaba – jos mėgstamiausias gabalas – atvirkščiai rodo “Paryžius” vienoje pusėje ir “Niujorkas” iš kitos pusės (pavaizduota aukščiau).

SUSIJĘS: Mary-Kate ir Ashley Olsen. Atidaryti eilės pavyzdinę karjerą N.Y.C.

Kodėl tai Wow: “Pirkimas namuose” yra viena iš nedaugelio mažmeninės prekybos sričių, kurios šiuo dizainu besitęsiančiu laiku buvo beveik visiškai optimistiškos. Malandrino požiūris bus išskirtas, sukuriant vaizdo kelionių vadovus į miestus, kuriuos ji nori išreikšti, pavyzdžiui, Courchevel, savo Alpių gimtąja mieste, šį rudenį ir St. Barts į 2017 m. Pavasarį. O dizainai yra labai prancūziškai (galvoja apie cigarečių kelnes ir juosteles Bretono marškiniai), jie nėra tokie baisūs.

“Tai atsitiktinis būdas, – sako Malandrinas, – bet šiuolaikiškai prancūzų moterų”.

Catherine Malandrino - Embed 2016
Mandagumas

SUSIJĘS: 5 Trés Chic Būdai suknelė kaip prancūzų mergaitė

Sužinokite daugiau: Reikia Malandrino grunto ant prancūziško šoko? Peržiūrėkite atgal į mūsų aprėptį praėjusiais metais, kai ji buvo apdovanota Ordre des Arts ir des Lettres “Chevalier” ženklu, pripažįstant jos indėlį į menus..