Cary Elwes nori princesės nuotakos draugo Robino Wrighto su gimtadieniu

Beveik 30 metų po Princesės nuotaka privertė mus šaknis “Tikrai wuv” užkariauti viską su “Buttercup” ir “Westley” nesugriaunama meilė, vadovauja Cary Elwes ir toliau sako “Kaip nori” tapti žvaigždutėmis Robinui Wright’ui, ir tai mums suteikia visą “flashback” jausmą.

Šeštadienį aktorius paėmė “Instagram” norėdamas, kad jo buvęs ekrano meilės susidomėjimas būtų laimingas 51-osioms gimimo dienoms su nuotrauka iš 1987 m. Filmo, ir tai, kaip niekas laikas praėjo dviems.

“Happy Birthday Robin”, Elwes pradėjo saldus pranešimą, kuriame pavaizduotas pora kartu su filmo rinkiniu.

“Tu buvai princesė, kai susipažinome, o dabar tu esi meilužesni už bet kurią karalienę. Prašau prisijungti prie manęs, norėdamas jai geriausio. @Robingwright”, – tęsė jis. Nostalgingoje nuotraukoje Kortų namelis žvaigždė palaiko šiltą raudoną suknelę ir atitikimo puffer striukę, o Elwes porą savo piktogramą piratų kostiumas su juoda beisbolo kepuraitė ir kailio apdailos žalios spalvos kailis.

TK
Cary Elwes / Instagram

Kaip Westley sako geriausiai: “Tai tiesa meilė. Ar manote, kad taip atsitinka kiekvieną dieną?”

SUSIJĘS: 5 Nauji “Netflix” išleidžia srautą balandžio mėn

TK
20th Century Fox

Rudenį oficialiai iškilus filmo jubiliejui, mes labiau susijaudinome, kaip bet kada, “Buttercup” ir “Westley” susivienijimui ir matome mėgstamiausius savo fantazijos spindesius!