Carrie Underwood yra nėščia su savo antrąja vaikais

Carrie Underwood ruošiasi susitvarkyti, susprogdinti, susitvarkyti, nes taip, ji yra nėščia savo antrojo vaiko su vyru (ir buvusiu NHL žaidėju) aštuonerių metų, Mike Fisher.

Trečiadienio rytą šalies muzikos princesė dalinosi “Instagram” naujienomis toje pačioje klipoje, kurioje ji dalijasi informacija apie savo būsimą 2019 m Cry Pretty kelionė. “Aš turiu daug naujienų, kad pasidalintų su jumis, vaikinai”, – sakė ji įraše. “Mike, Isaiah ir aš esame visiškai virš mėnulio ir džiaugiamės, kad prie tvenkinio pridėsime dar vieną žuvį.”

Ooh kūdikis, mes turime informacijos rinkinį, kad galėtume su jumis pasidalinti! Spauskite čia norėdami gauti informaciją apie The Cry Pretty Tour 360! #CryPrettyTourBundle # CryPrettyTour360 #CryPrettyAlbum @CALIAbyCarrie http://www.carrieunderwoodofficial.com/

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

Gerai #CanadaDay maniau, kad aš paskelbiau picą apie mano ir mano mėgstamą Kanados … apie praeitą vakarą. Atsiųsime daug meilės visiems savo šeimos nariams ir draugams Didžiojo balto šiaurėje! ���� ❤️����������������❄️����⛸����������☃️����

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

Mano berniukai daro įdomus darbas (ir šiek tiek mažiau produktyvus, bet gerai)! #StayThePath @caliabycarrie ��: @erinoprea

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

Jos greitai atvyksta antra mažoji žuvis plaukia kartu su Isaiah Michael, jo 3 metų sūnumi. Įdomu tai, kad naujienos ateina po savaitės po to, kai “Underwood” susidūrė su kai kuria kritika, teigdama, kad yra tinkamas gimdymo amžius interviu su Redbook. “Man 35 metų, todėl mes galėjome praleisti progą turėti didelę šeimą”, – sakė ji žurnalui.

“Mes visada kalbame apie įvaikinimą ir tai darome, kai mūsų vaikas ar vaikai šiek tiek vyresni. Tuo tarpu mums pasisekė būti organizacijų, kurios padeda vaikams, dalis, nes mūsų dėmesys dabar mūsų gyvenime padeda tiek daug vaikams “, – sakė ji. Kai kurie “Twitter” gerbėjai buvo nepatenkinti, o daugelis nurodė neseniai paskelbtą tyrimą The New York Times, kuris parodė, kad vidutinis jaunų mamų amžius išaugo nuo 21 iki 1972 m. iki 201,3 m. iki 26,3.

SUSIJĘS: Carrie Underwood sukūrė geriausius įperkamus drabužius

Jei tai pasidarė, “Underwood” daugelį metų praleido daugybę antraščių, prasidėjusių šiais metais, po to, kai balandžio mėn. Grįžta į “2018 m. ACM apdovanojimus”, po rudens, kuris paliko ją sudaužusiu riešą, daugiau nei 40 dygsnių ir atsigavimo mėnesių. Kadangi ji kelis kartus įtraukiama į “Instagram”, kad pateiktų savo gyvenimo naujienas kaip pramogą ir mamą.

“Tu tik padarei, ir tu sužinosi, kaip svarbu, kad šeimos laikas yra, ir kad galėtum praleisti laiką ir išardyti kai kuriuos iš jų ir galbūt eiti atostogauti ir galbūt eiti į kruizą – ši medžiaga yra tokia svarbi , kaip sakiau, laiko šeimą “, – sakė ji Žmonės balandį surasti balansą. “Štai kas tai yra.”

Sveikiname, mergaitė.