Carrie Underwood sugrįžta į muzikinį video po jos baisios avarijos

Carrie Underwood yra čempionas. Dainininkė priverčia jai grįžti į prožektorių, kenčia nuo bjaurios kritimo, kuriam reikėjo daugiau nei 40 siūlių, ir jos naujas muzikos vaizdo įrašas negalėjo būti tinkamesnis.

“Underwood” penktadienį pasidalijo savo dainos “The Champion” naujais vaizdo įrašais, o lyrics sako, kad įveiktų nelaimę. “Aš esu nepakenksmingas, nepažeistas / nesustabdomas, nestabilus / jie išmuša mane, vėl pakiliu / esu čempionas”, ji dainuoja trasoje.

Muzikos vaizdo klipas rodo Underwood filmuotos medžiagos įrašymo studijoje, žvilgsniai puošnus, kaip bet kada paprastas juodas marškinėliai. Neaišku, kada jis buvo filmuotas, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad kovo 2 d. Pasiekė tiesiogines radijo bangas, vaizdo įrašas buvo nufilmuotas po jos sužalojimų lapkričio mėn. Pabaigoje.

Anotwoodas lapkričio mėnesį pirmą kartą atskleidė, kad ji sudaužė savo riešą, nusileidusi ant savo namų laiptelių; Vėliau ji atsidūrė apie sunkius gabalus, kuriuos ji patyrė ant veido. “Yra ir dar viena istorijos dalis, apie kurią nesu pasiruošusi kalbėti, nes aš vis dar ją gyvenau, ir buvo daug neaiškumų, kaip tai atsitiks”, – rašo ji. Tuo metu dainininkė sakė, kad ji atsigauna, bet “ne taip atrodė”.

SUSIJĘS: Carrie Underwood pristato naują Selfie post-fall, ir jos gerbėjai negalėjo būti labiau remti

Per didžiulį muzikos vaizdo įrašą dainai, pirmą kartą išleistoje sausio 12 d., “Underwood” surenka stiprius lyderius per visą istoriją, nuo Martin Luther King Jr iki teniso čempionės Serenos Williamso ir netgi moterų iš dabartinio #MeToo judėjimo protestuodama apie seksualinį priekabiavimą. Vaizdo įraše taip pat yra “Underwood” treniruotės namų filmai ir jos vyro Mike Fishero ledo ritulio žaidimų klipai. Įdėkite visus kartu, filmuota medžiaga tikrai įkvepia.

Žiūrėkite muzikos vaizdo klipą viršuje.