Carrie Underwood parodo savo “Killer” kūną “No Filter” Bikini Instagram

Gerai, Carrie Underwood! Šalies žvaigždė paėmė “Instagram”, kad atsipalaidavę ežere su savo šeima parodė savo neįtikėtiną figūrą, ir tai viskas, ko jums reikės.  

Nuotraukoje Underwood vaizduoja ežero krantą, nusidėvėjusią iš Cario linijos “Calia” apelsino maudymosi kostiumėlį, o kol mes negalime nustoti stebėti jos abs, jos kostiumas tikrai patrauklus akį. Garbingas dviejų dalių bruožas – tai trikampio peteliškės viršus (45 dol., Caliastudio.com) ir koordinuojantys dugniai (35 dol., Caliastudio.com), tiek su subtiliais, seksualiais nėriniais. Ir geriausia dalis? Jie abu visi dydžiai yra prieinami internete, o oranžinė spalva nėra mėlyna. Laimėti! 

Kartu su nuotrauka ji parašė: “ežeras = : heavy_check_mark:@ caliabycarrie maudymosi kostiumėlį = : heavy_check_mark:Laimė ir laiko meilė su šeima ir draugais = : heavy_check_mark: : heavy_check_mark: : heavy_check_mark: : heavy_check_mark: : heavy_check_mark: Vasaros sezonas yra apie meilę … meilę žmonėms, meilę lauke ir meilę gyventi momentu! Išeik iš ten ir atsipalaiduokite! ❤️❤️❤️❤️ PS: #NoFilter. ” 

Sunshine = ✔️ ežeras = ✔️ @caliabycarrie maudymosi kostiumėlį = ✔️ laimė ir laiko meilė su šeima ir draugais = ✔️✔️✔️✔️✔️ vasaros sezonas yra apie meilę … meilė žmonėms, meilė lauke ir meilė gyventi momentu! Išeik iš ten ir atsipalaiduokite! ❤️❤️❤️❤️❤️ PS: #NoFilter

Pastaba, kurią Carrie Underwood (@ carrieunderwood) pasidalija

SUSIJĘS: “Carrie Underwood” ir “Mike Fisher” šventė savo septintąją sukaktį su “Social Media Love Fest”

Underwood tikrai tikrai daro vasarą.