Carrie Underwood nepatinka motinystės drabužiai: mamos ir mamos, ar sutinkate?

Carrie Underwood išmoko mylėti daugybę dalykų apie nėštumą, tačiau motinystės drabužiai nėra vienas iš jų. “Jie taip sunku man dėvėti, nes man yra tiek daug, kad man nepatinka”, – sakė ji Stiliuje praėjusią savaitę Niujorke atidarė “Calia by Carrie” fitneso aprangos liniją, kuri šį pavasarį nuleido “Dick’s Sporting Goods” parduotuvėje. “Tačiau šiuo metu yra puikus dalykas apie madą, nes yra tiek daug dalykų, kurie yra silpnesni”, – sakė ji. Tai yra būtent tai, kodėl ji pasirinko kūdikių lėlių sukneles (virš centro yra Duchess Kate-fave Temperley London) ir maišytuosius liemenes, kurios padengia netipiškų motinystės būdų smūgį. “Aš tiesiog noriu, kad žmonės žinotų, kad nebereikia dėvėti motinystės drabužių, nes esate nėščia”.

SUSIJĘS: Carrie Underwood dėl jos 11 drabužių pakeitimų CMA apdovanojimuose

Jos jausmas – tai tik jausmas. “Yra keletas dienų, kai aš tikrai nenoriu atrodyti šiuolaikišku, o aš ne, ir tai gerai. Viskas yra apie tai, kad čia ir ten rasite keletą dalykų, kurie leidžia jums jaustis pasitikintys, nes jums nereikia eiti paslėpti tik nes esate nėščia “.

Vis dėlto tai yra vienas dalykas, kurio ji turi motinystės drabužių srityje. “Džinsai!” Ji pasakė. “Aš turiu motinystę. Tai vienas dalykas, kad jūs tikrai negalite nešioti normalaus nėštumo metu”. Pasakydama apie porą, kuria ji dalyvavo renginyje, “tai atsitinka labai aukštai”, – sako ji. Ji nebuvo patenkinta apie tai.

NUOTRAUKOS: Carrie Underwood geriausias atrodo Ever