Carrie Underwood dalijasi pirmąja aiškia jos veido nuotrauka po 40 dygsnių

Carrie Underwood grįžta į įprastą verslą muzikos studijoje, kai keletą mėnesių atgal kenčia bjaurus kritimas. Lapkričio mėnesį “Songstress” savo riešą sulaužė savo namuose, taip pat palikdama jai daugiau kaip 40 siūlių ant jos veido, o nuo to laiko ji socialinėje žiniasklaidoje nepadarė daug dėmesio..

Nors gerbėjai žavėjo veido veidus, iš dalies paslėpta savijauta, draugų įrašai ir muzikiniai vaizdo įrašai, Underwood dabar daro daiktus Švarus pasidalijant visą savo paties profilio nuotrauką. 

Carrie Underwood
Michael Loccisano / Getty; Carrie Underwood / Twitter

Vaizdas, kuris lieka be parašo, Undervas žiūri į viršų, sėdėdamas įrašų studijoje niūriame voleliuke. Jos plaukai traukiama atgal į bandelę, o jo veidas aiškiai matomas be rando akyse.

Grįžęs sausio mėnesį, Underwood kalbėjo apie savo kritimo traumą labiau atvirai.

“Yra ir dar viena istorijos dalis, apie kurią nesu pasiruošusi kalbėti, nes aš vis dar ją gyvenau, ir buvo daug neaiškumų, kaip tai atsitiks”, – rašo ji. “Tai beprotiška, kaip beprotiška atsitiktinė avarija gali pakeisti jūsų gyvenimą”.

SUSIJĘS: Carrie Underwood grįš į muzikinį vaizdo įrašą po jos baisios avarijos

“Be to, kad sulaužau riešą, aš kažkaip sugebėjau pakenkti mano veidui. Aš atsipalaiduosiu tavo siaubingomis detalėmis, tačiau, kai aš atėjau iš operacijos nakties mano rudenį, gydytojas pasakė [Underwood’o vyrui] Mikeui, kad jis įdėjo nuo 40 iki 50 dygsnių.

Nuo tada ji pasirodė muzikiniame vaizdo įraše apie savo dainą “Čempionas”, tačiau lieka neaišku, ar jis buvo nufilmuotas iki jo ar po jos kritimo.