Cardi B padarė su paaiškinimu, kodėl ji stovi Fiancé Offset

Cardi B yra taip per paaiškindama, kodėl ji stovi savo sužadėtinėje Ofsetėje po naujienų, kad jis, kaip pranešė, apgaudinėja jai.

Vis dėlto, praėjus keliems mėnesiams po to, kai vaizdo įrašai pasirodė internete, tariamai parodydami “Migos” reperį su kita moteris, pasakojusi hip-hop žvaigždė atsiskleidė apie jų santykius ir sugrįžo prie to, ką jos kritikai turi pasakyti apie tai.

“Tai panašu, kad visi nusileidžia mano kakle”, – sakė ji Cosmopolitan. “Kaip” Kodėl tu jo neišeisi? Jūs turite žemą savigarbą. “Aš neturiu žemos savigarbos. B-, aš žinau, kad atrodo gerai. Aš žinau, kad esu turtingas, žinau, kad esu talentingas. Žinau, kad galėčiau gauti bet kokį norimą žmogų – bet kurį krepšininką, futbolininką. Bet aš noriu išsiaiškinti savo šūdą su savo vyru, ir aš neturiu paaiškinti, kodėl. Aš ne tavo turtas. Tai mano gyvenimas.”

TK
Astrid Stawiarz / Getty

Kadangi niekas nėra tobulas, ypač kai kalbama apie meilę, ji tęsė, klausinėdama, ar tie kritikai tik kada nors skaitė “tobulus vyrus”, ar niekada nepadarė “koncesijos” dėl meilės. “Nuo kada visos šios moterys pažįsta klebonus ir diakonus?” “Aš einu praleisti laiką ir aš nuspręsiu dėl savo sprendimo … leiskite man spręsti, kaip aš noriu su juo spręsti”.

“Netiesa, ką jis padarė, bet žmonės nežino, ką aš padariau, nes aš ne angelas”.

Duo susipažino nuo 2017 m. Pradžios. “Offset” priėmė savo santykius su kitais lygmenimis, kai jis pasirodė klausimą savo pastaruosius metus koncerte Filadelfijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + = 26