Cara Delevingne “Toned Abs” yra visiškai ekranas šiame Sexy Instagram

Cara Delevingne tiesiog pasirodė “Rimmel London” naujojo veido grožio scenos, ir jei jos grįžimas į modeliavimą reiškia daugiau seksualinių savitumų, tokių kaip šis, mes negalėtume būti ant laivo.

Aktorė ir buvusi povandeninė žvaigždė paėmė “Instagram”, kad pasidalintų nuotaikingomis nuotraukomis su savo gerbėjais, o jos tonuotas midriff yra visiškai rodomas. “Delemingne” reklamavo “Rimmel Snapchat” perėmimą “gramne”, kuris turėjo papildomą šalutinį poveikį, nes suteikė motyvacijos šokti į sporto salę šį savaitgalį. Naudojant apelsinų pasėlių viršaus ir juodą dygliuotą striukę, modelis atrodo sunkus rimta akių makiažas.

Man malonu prisijungti prie Rimmel šeimos. Norite sužinoti daugiau? Šiandien aš surengiu pirmąją “Rimmel Snap Chat” spaudos konferenciją, pateikiu savo klausimus #RimmelxCara ir sekite Rimmel_London prisijungti prie manęs. ������������♻��������♻

Paskelbta Cara Delevingne (@caradelevingne) nuotrauka

“Aš esu malonu prisijungti prie Rimmel šeimos”, – rašo ji antraštėje. “Šiandien surengiau pirmąją” Rimmel Snap Chat “spaudos konferenciją, pateikite savo klausimus #RimmelxCara ir sekite Rimmel_London, kad prisijungtumėte prie manęs”.

SUSIJĘS: “Cara Delevingne Lands” “Beauty Gig” kaip naujas “Rimmel London” veidas

Dar neužsimenama, ar spaudos konferencijoje ji nešios šį pralaidų aprangą – turėsite sužinoti!