Cara Delevingne nori, kad seksualinio puolimo aukos pasikalbėtų po Harvey Weinstein kaltinimų

Spalio mėn. Cara Delevingne apkaltino Harvey Weinstein apie seksualinį priekabiavimą, kai ji dalinosi “Instagram” pranešimu, kuriame išsamiai apibūdino savo patirtį filmo prodiuserio susitikime Tulip karščiavimas, 2014 m. “Weinstein” kompanijos sukurtas filmas.

Modelis teigė, kad “Weinstein” bandė pabučiuoti dar vieną moterį viešbučio kambaryje ir grasino savo karjerą per seksualinę orientaciją. Dabar 25 metų vyras apmąsto savo patirtį, kalbėdamas apie įvykius, ir tikisi, kad kitos panašios nusižengimo aukos ir toliau tai darytų 2018 m..

TK
David M. Benett / Dave Benett / WireImage

Interviu su tuštybės mugė, Delevingne sutiko, kad pasidalinti savo istorija buvo katartis. “Kitą dieną” Instagram “jaunuolis man pasakė, kad jų viršininkas juos pavadino” vaiduokliu “. Ji paklausė:” Ar turėčiau apie juos pranešti? Kiekvienas darbe pasakė, kad neturėčiau. “Aš buvau toks:” Absoliučiai, jūs tikrai privalote. “Ką tu pasakysi savo draugui?” – sakė ji..

“Tai tik kažkas” Instagram “programoje, bet kalbama apie tai, ką norėčiau pamatyti 2018 m., Tai žmonės, kalbantys ir kalbantys apie dalykus, nesvarbu, koks skausmingas jie yra mano. Tai, kas jums nepatogu, yra svarbus dalykas, nes tai padės pakeisti pasaulį ir pasikeisti. “

SUSIJĘS: Harvey Weinstein atsistatydina iš Amerikos direktorių gildijos

Po Deleuingeno dešimtys Holivudo moterų iš tikrųjų dalinosi savo priekabiavimo istorijomis, ir tikisi, kad 2018 m..

“Tai bus ryškesnė 2018 m. Ji bus blaivaus”, – sakė ji.