Cara Delevingne išpūstos kūno šamerės, kviečiamos pasivaikščioti Viktorijos paslaptį

“Victoria’s Secret” ir 35 mln. “Instagram” atlikėjų, modelio ir aktorės Cara Delevingne pagalba sugebėjo kontroliuoti neigiamą pasakojimą apie savo kūną.

Vienoje iš sekmadienio, Britanijos Saulė teigė, kad Delevingne nebuvo įtraukta į “Victoria’s Secret” mados šou 2014 m., nes ji buvo “išdeginta”. Penktadienį Delevingne pasidalijo oficialiu “Victoria’s Secret” CMO adresuotu oficialiu laišku ir Ed Razek (taip pat VS Fashion Show vykdomuoju gamintoju) . Viename kūrinyje jis gina 24 metų amžiaus ir nurodo, kad parduotuvė teigia, kad ji yra “visiškai gaminama”.

VIDEO: 10 geriausių Instagramų Cara Delevingne

 

“Priešingai Saulė“Victoria’s Secret” stengėsi jus parodyti Londono “, – sakė Razekas Delevingne’ui. “Tiesą sakant, tu buvai pirmasis pakviestas, daugelį mėnesių prieš visus. Tariamas kaltinimas, kuriame buvo tariamai apgaulingos pastabos, niekada nebuvo. Nebuvo liejimo. Tu jau buvo entuziastingai patvirtinta. “

Razek toliau paminėjo tikrąją modelio nebuvimo priežastį – buvo planavimo konfliktai su filmu, kurį ji šaudė tuo metu.

Delevingne aiškiai pasakė, kad ji netolerēs nepagrįstų kūno šmeižto, paskelbdama laiško nuotrauką kartu su šia antrašte, nukreipta į Saulė: “Nerimtas aptarti moterų kūnus tik parduodant popierius # bloatedpite @ victoriassecret”.

������ ������it be shameless aptarti moterų kūnas tik parduoti popierius #bloated ❤️ @ victoriassecret

Paskelbta Cara Delevingne (@caradelevingne) nuotrauka

Pasak “The Victoria’s Secret” komandos nuoširdumo, Razekas užbaigė savo laišką, pakvietęs Delevingną eiti per artimiausią 2016 m. Šou, rašydamas: “Jei esate laisvas lapkričio 30 d., Prisijunkite prie mūsų Paryžiuje. Kaip visada, mes norėtume turėti tave. Nereikalingas liejimas! “

SUSIJĘS: Kendall Jenner ir Karlie Kloss sugrįš į “Catwalk” 2016 m. “Victoria’s Secret” mados šou

Paimk, Delevingne kenkėjiškų dalykų!