Cara Delevingne atsinešė šį tendencingą pavasario plaukų spalvą

Niekada nėra blogo laiko dramatiškai pakeisti savo šukuoseną, bet nieko panašaus pradėti naują sezoną su kitokiu išvaizda. Kaip jūs nuspręsite perjungti savo išvaizdą, priklauso nuo jūsų – kartais tai reiškia, kad grįžti į tą, kurį žinote darbai (ir meilė).

Atvejo dalis: Cara Delevingne, kuri atnešė plaukus atgal į šviesą pavasarį. Aktorė, iš kurios pasirodė modelis, buvo pastebėta L.A. su savo pikselių pjūviu, balinta į ledinę platinos atspalvį, visiškai priešingą kaštainių rudos spalvos spalvai, kurią ji turėjo praeitą mėnesį vaikštant Burberry kilimo ir tūpimo taku Londono mados savaitės metu.

Cara Delevingne Blonde
GAMR / BACKGRID

SUSIJĘS: Cara Delevingne yra “Dior” naujos odos priežiūros prekės ženklo žvaigždė

Delevingne pirmą kartą išleido platiną šiek tiek daugiau nei prieš metus, prieš pradėdamas galvą už savo vaidmenį Gyvenimas per metus. Peroksidas turėjo domino efektą. Iš pradžių švelniai galvodamas, aktorė išbandė daugybę drąsių plaukų išvaizdų, įskaitant purškimą sidabru, metalo plaukų tatuiruotes ir galų gale jį išaugindama į nelygius, punky pixie.

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius

Atsižvelgdamas į Delevigne’o atliktus eksperimentus su plaukais, galbūt jos grįžimas į blondinę yra tik kito sezono, kuriame yra drąsus išvaizda, pradžia.

Mes atidžiai stebėsime, ką ji daro.